Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Félelem utcája 3 végén...

A Félelem utcája 3 végén valaki elveszi azt a könyvet.. szerintetek lesz 4.Része?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék neki

2021. dec. 27. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az első két rész nagyon tetszett, a harmadik nem.

Ha a boszorkány maradt volna a gonosz, akkor várnám, hogy visszatér vagy mi lesz, de így, hogy a könyv a ludas random sátánimadókkal, olyan "meh". Nem érdekel így.

Plusz azt mondták a tejes emberrel lesz egy folytatás, az a maszkos gyilkos az 50-es évekből. De így őszintén, hogy tudom milyen csalódáskeltő a trilógia lezárása, már ez se érdekel. Egyáltalán mit adna még hozzá?


Egyébként a Fear street könyvsorozatban mindig más a gonosz. A pompomlányos sztorikban Sarah Fier az, a boszorkány (aki a sorozatban valamiért nem is boszorkány és nem is gonosz).

De amúgy egy csomó másfajta gyilkos/szörny szerepel bennük, pl. vérfarkas, embereket megszálló kísértet, habár azzal ezekben a filmekben is játszottak. De tekintve, hogy mi lett ebből, hát nem táplálok sok reményt. A felvezető hiába jó, ha a klimax rossz.

Na mindegy.

2021. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a második rész tetszett a legjobban, a harmadik a legkevésbé
2021. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!