Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek/sorozatok...

Melyek azok a filmek/sorozatok, amiket nem szeretettek vagy ki nem állhattatok, amikor megjelentek, de utólag megnézve bejött nektek?

Figyelt kérdés
Illetve elmesélnétek, hogy mik voltak azok az okok, amiért utáltátok az adott filmet/sorozatot, és mi vezetett arra benneteket, hogy véleményeteket megváltoztassátok róla?

2021. dec. 27. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Szenvedélyek viharában. Brad Pitt miatt nem néztem meg, aztán valahogy tavaly ráfanyalodtam, és bejött a film. De BP helyett más jobb lett volna.


Aznap éjjel. Libsi sorozat. De John Torturro egy ISTEN!

2021. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Éhezők viadala. Főleg a második rész, a 3. részt meg sem néztem. Csak idén újra az egészet. A 2. részt annakidején ha jól emlékszem angol felirattal néztem és nem értettem meg mindent teljesen, illetve ritka idegesítő volt az a zene amit beadtak mikor meghalt egy versenyző.
2021. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűk ura trilógia, sose érdekelt annyira hogy megnézzem , de 1-2 éve karácsonykor megnéztem és tök jó élmény volt így darálva a 3 rész egymás után.
2021. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apokalipszis most. Iskolai "kötelező" film volt (tizenévesek lehettünk), de engem annyira sokkolt, hogy később a hírét sem akartam hallani/olvasni. Aztán két éve adta a tévé többször is, és teljesen megváltozott a megítélésem. Szerintem ezt nem kellett volna kiskamaszokkal megnézetni, állítólag voltak, akik rosszul lettek anno.
2021. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Django elszabadul. Nem szeretem Taratino filmjeit a túlzott brutalitás miatt, de később adtam egy esélyt, azóta háromszor is megnéztem.
2021. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Christian Bale féle Batman. Sosem vonzottak a szuperhősös filmek, gagyinak találtam a szerkóját. A párom heteken át győzködött, majd ahogy megnéztük, heteken át áradoztam, hogy mennyire tetszett.

Dwayne Johnson filmek. Nem volt szimpatikus egy filmben, amiben anno láttam, így elkönyveltem izomagynak, tipikus hősnek a tipikus amerikai filmekben. Majd láttam a videót, ahogy énekel a pici lányának és nagyon szimpatikusnak tűnt, aranyos volt, olyan emberi. Adtam neki egy esélyt a Jumanjiban, azóta szeretem.

És ami most nekem nagyon új, megszerettem a Star Wars-t. Hihetetlennek tűnt számomra, de nagyon bejön. A párom 3 éve győzködött, hogy nézzük meg és milyen jól tette.. egyedül sosem néztem volna meg.

Most kitaláltuk, hogy többször nézünk így filmet. Megnézettem vele Gyűrűk urát és csak egyszer aludt el közben:) Ha befejezzük a Star wars-t megint én választhatok,már töröm a fejem:)

2022. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
High scool music
2022. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!