Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen hogy milyen filmek...

Netflixen hogy milyen filmek vannak fent meg lehet nézni az előfizetés előtt?

Figyelt kérdés
Szeretnék előfizetni de sehol nem találok egy cím listát, hogy mik vannak fent.

2021. dec. 29. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég korlátozott a módja és csak pár címet fog mutatni, a kategóriákhoz pedig tudnod kell hogy melyiknek mi a kódszáma, ami a link végén van:

[link]


Egy külső oldal segítségével lehet jobban listázni és szűrni (régiókra is), ez az unogs.com.

2021. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
30 napig ingyenes a regisztráció után, legalábbis amikor én regiztem még így volt, ez idő alatt rá tudsz keresni a filmekre.
2021. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre vannak külső oldalak.


Az egyik legjobb:

[link]


Arra viszont figyelni kell, hogy a megjelenéshez képest pár napos csúszásban van.

Pl. az Arcane november 6-án indult a Netflixen, de csak 8-án került fel ennek az oldalnak a listájára, ugyanígy a Witcher 2. évada, ami december 17-én indult, csak 19-én vagy 20-án került fel a listára.

2021. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!