Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen előfizetés után...

Netflixen előfizetés után minden magyar című filmet meg tudok nézni magyarul?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni hogy a magyar címes filmeket miért nem tudom magyarul nézni csak magyar felirattal? Vagy csak esetleg a próba idő miatt van így? Ha előfizetek akkor tudom nézni magyarul is vagy valami más beállítást igényel?


Előre is köszönöm a választ!



2020. szept. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem szinkronosan rakják fel. Ha előfizetsz akkor is ugyanígy marad. Én pl azért fizettem elő rá, hogy ne kopjon az angol tudásom mert a hétköznapokban nem használom egyáltalán. Viszont, egy baromi fárasztó nap után, mikor csak behuppanok az ágyba vagy a kanapéra és kiakarom kapcsolni az agyam akkor egy szinkronos filmet néznék szívesen.

Dehat rendesen rá kell szánnom az időt, hogy találjak egy olyan szinkronosat, ami érdekel is :D

2020. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Csak annyira jó minőségűnek találom az új tévémen, hogy nincs kedvem olvasni hanem csak hallgatni ahogy nézem a szép képet is. Nyelvtudásom az sajnos gyenge,de ilyen helyre szívesen előfizetnék ha mindent lehetne magyarul nézni :)
2020. szept. 20. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szinkronos filmeket akarsz akkor HBO GO, viszont Netflixen jóval nagyobb a választék. Kicsit becsapós is mert a címet magyarul írja ki, de legtöbbször angol hanggal és magyar felirattal vannak fent.
2020. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!