Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vagyok szomorú, ha...

Miért vagyok szomorú, ha befejezek egy sorozatot?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben rengeteg sorozatot néztem, és mindig amikor befejeztem nagyon szomorú voltam. Egyszerűen nem tudom ez miért lehet. Nagyjából ez az érzés mindig 1-2 hétig tart, utána vagy megfeledkezem róla vagy amit általában csinálok, elkezdek egy új sorozatot. De van egy, amit már fél éve hogy befejeztem, ha rágondolok mindig elmegy a kedvem mindentől és jön az az érzés hogy én azt már befejeztem, már nem tudom tovább nézni és azért sírok hogy legyen folytatása, pedig biztos nem lesz, mert le van zárva a sorozat.

Valakivel esetleg volt már ilyen? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Egyébként főleg kdrama-kat szoktam nézni. Amikor nem azokat néztem, előtte nem volt ez az érzés.

16/L


2022. jan. 1. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Sok időt töltesz vele abból adódóan, hogy egy sorozat sok-sok órából áll és közel kerülsz a karakterekhez, meg magához a világához, hangulatához, ami benne van.

Velem is előfordult többször is. Ez ilyen. :) Szerintem ez tök jó, mert így nagyobb az élmény.

2022. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy jó sorozattal, animével, játékkal vagy könyvsorozattal, heteket, hónapokat lehet eltölteni és a rutinod részévé válik az, hogy időt töltesz el vele. Aztán ha végetér, akkor hirtelen kiesik ez a tevékenység, természetes hogy hiányolod.
2022. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert függővé valtál.
2022. jan. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Odaáttal vagyok így,és a TWD-vel leszek így ha vége lesz. :)
2022. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!