Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy sorozatot, de nem...

Keresek egy sorozatot, de nem emlékszem a nevére. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt láttam egy sorozatot. 1-2évadja volt, de nem jut eszembe a neve. Ha valaki tudja azt megköszönném.

Valami olyasmi volt az alap story hogy a világon kitört egy járvány és az emberek sokkal izmosabbak és erősebbek lettek viszont butábbak és agresszívabbak, ezért alkottak egy várost ahol ami távol tartja ezeket a szörnyegeket. Egy férfi egyszer csak felébred a kómából és ebben a kis városban találja magát amit nem ismer. Kérdezgeti az emberektől hogy hogy került ide vagy mi ez az egész, de mindenki csak azt mondja neki hogy erről nem lehet beszélni. Később még azt hiszem kiderül valami olyasmi hogy igazából mindig olyan embert ébresztenek fel kómából akire szükségük van pl.: orvost.



2022. jan. 5. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Wayward Pines a címe.
2022. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Igen azaz köszönöm szépen. Egy igazi úr/hölgy vagy!
2022. jan. 5. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek tényleg van valami köze az Isteni színjátékhoz?
2022. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem tudom. Szerinted van hozzá valami köze?
2022. jan. 7. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem. De hogyhogy azt is betetted a kulcsszavak közé? :)
2022. jan. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!