Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Mátrix 4-et,...

Aki látta már a Mátrix 4-et, őszinte vélemény?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nagyon nem jött be.
2022. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap láttam moziban.

A film első felében voltak olyan pillanatok, amikor úgy éreztem, hogy na ez mély, ez rafináltabb lesz mint hittem de ez az érzés végül nem vezetett igazán sehova, megmaradt egy erős közepes sci-fi szintjén.

Vannak benne jó szövegek, szép hangeffektusok, a város, a robotok jól néznek ki, nekem különösen tetszenek a nevek, amiket használnak.

Szerintem látszik, hogy sok időt fektettek bele.

Van néhány momentum a történetben, amit nem értettem és nem is magyarázták meg.

Lehet, hogy meg tudnám nézni még egyszer, mondjuk egy év múlva, szóval szerintem nem csapnivaló. Mondjuk 10/5 vagy 10/4.

2022. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt mondják valakire "árnyéka önmagának", na ez erre a filmre teljesen igaz. Elfáradt, lassú, de a legnagyobb hibája, hogy hiányzik belőle az érzés, az a plusz, az az atmoszféra, amitől az előbbiek működtek.
2022. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges volt elkészíteni. Nem sok újat adott hozzá.

Max egy rövidfilm jöhetett volna ki ebből a sztoriból, hogy mit ért el Neo és mi lett a valós világból általa. De az, hogy - SPOILER - újraalkotják őt és Trinitit, hogy aztán poénkodhassanak az előző 3 filmre vonatkozóan, meg elmesélhessék teljesen feleslegesen, hogy mi történt az előző 3 filmben. Semmi értelme. Szenvedtem a film alatt. Semmi újító nem volt benne, semmi extra. Látványban volt egy-két jó dolog, de ez édes kevés.

2022. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas
2022. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De hogy valami jót is írjak róla: 2,5 óra elteltével vége lett.
2022. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Állítolag ahhoz hogy élvezni tudd a filmet nővé kell magadat operaltatni.
2022. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mintha egy teljesen más személyiség készítette volna a filmet. Élvezhetetlen volt! Ratyi akciójelenetek, vontatott történet, poénra vett filozófia...
2022. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vinkó Márton ***** válasza:
82%
Én elvoltam vele.
2022. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!