Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik számotokra a Marvel-fil...

Melyik számotokra a Marvel-filmek (MCU) mélypontja?

Figyelt kérdés

A mostani Pókember-őrülettel kapcsolatban jutott eszembe, hogy hogy lehet azt a dögunalmas karaktert, azzal a borzasztó alakítással és értelmetlen sztorival párosítva ennyi idő után is így szeretni, miközben pl. a Marvel kapitányt rommá szidták, pedig az mérföldekkel jobb volt minden téren.

Számotokra mi volt a mélypont az MCU-ban? Film és sorozat is lehet.



2022. jan. 9. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A leírásodban írtakkal nem tudok egyetérteni.


Egyébként nekem az Örökkévalók. Teljes katyvasz az egész. Nagyon durván az a leggyengébb számomra. Nem lett átgondolva. Nagyon felületes karakterek. Senki nem kapott elég időt, így kb senki nem tud szimpatikus lenni. Bele is tört a bicskájuk abba, hogy több ezer éve itt vannak, de nem avatkoznak bele semmibe, még Thanosnál sem. A magyarázat kb egyenlő a nullával, mivel a film jelenében az emberiségért álltak ki az égiekkel szemben. Meg amúgy is, az égieknek az volt a jó, ha a népesség megnő, de mégsem avatkoznak be Thanosnál. Kb vicc kategória.


Volt egy tök jó atmoszféra, hangulat, de ez édeskevés. A csavar sem tudott meghatni ezekután. Ennél még az Idegenben tiniromantikája is jobb vagy a Hihetetlen Hulk.

2022. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Az Örökkévalók-at nem láttam, de nálam a Marvel kapitány és a Nincs hazaút nagyjából egy szinten van, mindkettő gyenge közepes, ezer sebből vérző tucatfilm. A Marvel kapitány lehetett volna jobb is, mert a stúdió csinált már gyengébb alapanyagból is nézhető filmet, de a Nincs hazaút-ból nagyjából kihozták a maximumot, és ennyire futotta.
2022. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Fhú, egy konkrét filmet, mint mélypontot nem tudnék kiemelni. Nagyon gyenge film a Fekete Párduc, a Pókember: Idegenben, a Thor: Sötét világ, és a Fekete Özvegy.
2022. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem az Igazság Ligája, a Marvel kapitány és Grindelwald bűntettei azok, amik mélypontok voltak. Teljesen katyvasz az egész és néha össze sem függnek. De a Godzilla vs Kong is ritka szar volt.
2022. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Marvel kapitány, pokember 2. Része


Marvel kapitányt nem is néztem meg, de tudom hogy nem érdekel

2022. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bosszúállók: Végjáték. Utáltam azt a filmet. 😬
2022. jan. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Marvel kapitány, Thor 2 amik számomra kritikán aluliak voltak.

A Pókember pedig hogy lehet dögunalmas? Az egyik legismertebb, legjobban szeretett karakter, még azok körében is, akiket amúgy az egész MCU és képregenyes világ nem különösebben érdekel.

2022. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem ez annyira szubjektív, hogy kinek mi a mélypont.

Szerintem igazán mélypont nincs is :)))

Nekem még az általában rosszabbnak titulált filmek is tetszettek (Thor 2, Vasember 2, Ultron kora). Az Ultron korát még többször is megnéztem ráadásul, mert szerintem jól sikerült.

Ami körül nagy hype volt és nekem kevésbé tetszett, az pont a Marvel Kapitány volt. De nem mondanám mélypontnak azt sem. Fő bajom az volt vele, hogy mindenképpen akartak egy női szuperhősös filmet csinálni, és random előszedtek egy új karaktert, ahelyett hogy azokkal dolgoztak volna, akik már előtte is szerepeltek pl Natasha Romanoff. Kicsit ilyen Mary Sue feelingem van a karakterrel kapcsolatban. Olyan érzésem is volt nézés közben, mintha az Amerika Kapitány - Bucky duót akarnák átrakni női verzióba. Kezdetektől fogva jó barátok, az egyik hősiesen kiáll egy veszélyes szituációban (Carol, Steve), barátság megszakad, sok év után újra hazatérés, egyik nem emlékszik a másikra mert turkáltak a fejében, de végül is újra egymásra találnak, megmentik a világot és happy end. Nick Fury szemkikaparása a macska által pedig teljesen kritikán aluli volt szerintem. De összességében nem volt rossz film, legalább a skrullokat be lehetett vezetni.

Az Örökkévalókat még nem láttam, de úgy hallom, az sem sikerült túl erősre, több sebből vérzik.

Az, hogy neked a Pókember film nem tetszik, hát jajj, ez van. A Nincs hazaút egyáltalán nem tökéletes, de én minden hibájával együtt is nagyon tudtam élvezni. Nekem tipikusan az a film, amit nem is akarok firtatni, hogy milyen bakik voltak benne, mert olyan nosztalgia faktora volt, hogy az részemről mindent felülírt. Továbbá ez a film az MCU-ban valami új kezdetét is jelenti szerintem. Egy mérföldkő. Semmiképpen sem mondanám mélypontnak.

2022. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rit8 ***** válasza:
#8 teljes mértékben ugyan ez a véleményem és eszméletlen szépen irtad le.👍😊
2022. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!