Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legjobb sorozat...

Mi volt a legjobb sorozat amit 2021-ben néztetek végig?

Figyelt kérdés
Nekem a Desperate Housewives. Olyan zseniális módon keverte a humort a drámával... Azóta sem találok olyat a hasonló sémákra épülő sorozatok közül ami minőségileg megközelítené. Mondjuk a Disney is eléggé idióta hogy nem gyártat Spin-offot. Pedig valószínüleg nem kis bevételt hozna nekik.

#dhw
2022. jan. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A Disney+ nemrég indult, nyáron Európána is betér, szerintem most hogy lesz nekik saját streamingjük így lesz igény több filmtípusokra is.
2022. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Fate the wind saga lett a favorit, de ott vannak mellette a Marvel sorozatok, a Blaklist, a The bold type, a Stranger things és még sok más
2022. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Brand new cherry flavor.

Egyedi és bizarr volt a hangulata, a látványvilág szintén remek, a sztori pedig az elejétől a végéig érdekes.✌️

2022. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Them vagy Midnight mass

De egyiknek sem tetszett annyira a befejezése. Talán a Them egy kicsit jobban bejött, mert nyomasztóbb atmoszférát teremtett.

2022. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami befejezett: Extracurricular, Penthouse, Vincenzo

Futó: Snowdrop

2022. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy sorozatot néztem meg, igaz csak egy évad készült belőle. Kíváncsi voltam miért hypeolják annyira (squid game). S bár szerintem a végét kicsit eltolták, de tényleg jó munkát végeztek az alkotók.
2022. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Good Place, Upload, Lost in Space, Kim's Convenience
2022. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Stranger Things, Witcher 1. évad
2022. jan. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!