Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvelt miért nem adják...

A Marvelt miért nem adják olyan emberek kezébe mint a Star Warst?

Figyelt kérdés

Kiemelném, hogy Star Wars alatt most NEM a pár éve megjelent három számozott filmet értem, azok tényleg nem voltak jók szerintem sem, de ha azokat leszámítjuk, a többi film és sorozat nagyon magas minőségű, mind történetben, mind univerzumépítésben, mind látványban, mind minden másban (zene, színészek, miegyéb).

A vicc az, hogy mindkettő (Star Wars és Marvel) a Disney kezében van, ráadásul Jon Favreau révén van is kapocs, mert ő ahogy most a Star Warson, úgy a Marvel filmeken is dolgozik/dolgozott(?), volt rendező, író és színész is bennük.

Na most a Star Wars Dave Filoni és Jon Favreau keze alatt mesterműveket termel, mint a Klónok háborúja, a Mandalorian, vagy a Book of Boba Fett épp most. Látszik hogy ha szakavatott, az univerzumot és a lore-t kellően ismerő és tisztelő emberek nyúlnak egy sztorihoz, akkor az virágozni is tud, nem csak leégni mint a legutóbbi számozott filmek.

Aztán a másik oldalon ott a Marvel, az aranytojást tojó tyúk, ami állítom több pénzt termel még a Star Warsnál is, és a Disney mégis hagyja hogy baromságot csináljanak belőle, időutazós, összevissza katyvaszos, rossz színészekkel eljátszott ezerszer látott és orrvérzésig ismételt (khm Pókember khm) karakterekkel telepakolt filmeket és sorozatokat nyomatnak, ahol az egyetlen újdonság hogy minden az utolsó morzsáig polkorrekt. Kicserélték a Vasembert nőre, Amerika kapitányt feketére, Fekete özvegyet másik nőre, de maga a sztori hitvány, értelmetlen és semmit nem ér, üres látvány meg SJW az egész.

Kérdem én, miért nem lehet a Marvelt is végre kivenni a mostani kontár bagázs kezéből ahová kb. a Végjáték idején kerülhetett, és átrakni akár Favreau-éba, vagy ha ő már ennyi melót a Star Wars-szal párhuzamosan nem bírna, nem vállalna, akkor keresni valakit aki érti és szereti is kellően a Marvelt? Nem félnek hogy ha tovább hagyják ezt az irányt, akkor kifogy a lelkesedés az emberekből, és nem akarnak gagyit nézni a későbbiekben? Tudom hogy az első 20-22 filmmel nagyon magasra került a léc, de azóta meg lekerült egy gagyi paródia szintjére a széria. Azért egy szintet illene tartani, nemde? Mi az oka hogy a Marvelt kvázi elengedte a Disney és mindenféle kóklerek kezébe adta?



2022. jan. 20. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

A Marvel képregények alapból ilyen szivárványos izék,nem úgy mint a star wars.


Sz@rból nem lehet aranyat csinálni...

2022. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A Marvelt nem lehet a Star Warshoz mérni. Régen voltak jó filmjei a Marvelnek is, de már csak a rajongók egy részének tetszik, de annak túlságosan is (pl. Minden ami Marvel YT csatorna)
2022. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

A Marvel filmeken a 2008-as Vasember óta Kevin Feige dolgozik.

Amúgy a Marvel filmeknek nem csökkent a minősége, ha el hiszed ha nem.

2022. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Hát ha neked a Mandalorian meg a Book Of Boba Fett mesterműveknek számítanak...

Szerintem bele se érdemes igazán kezdenem a vitába, mert ennél ellentétesebb pontról nem is indulhatnánk 😄 Elfogadom és tiszteletben tartom, ha te így gondolod, de szerintem borzasztó igénytelen és fantáziátlan hulladék mindkettő, csak épp orrvérzésig van pakolva mindenféle fanservice-el, azért vannak a vérfanok úgy elalélva tőle.

Mindkét sorozat valósággal dagonyázik az eredeti trilógia világában, momentumaiban és karaktereiben, de eredeti ötletekkel vajmi keveset gazdagította a Star Wars világát.

2022. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 es ha neked igénytelen és fantáziátlan hulladék a marvel és star wars akkor minek nézed ezeket ha nem a te világod? Kérdező nem kell nézni a mai marvel filmeket hogy ha ennyire nem tetszenek a multiverumos dolgok meg nem kénne a marvelt összehasolitani a star wars el amikor elöbbi képregényekböl készül.
2022. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!