Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel-rajongók! Csak én...

Marvel-rajongók! Csak én kaptam szélütést attól, hogy valószínűleg Shailene Woodley alakítja majd Captain Marvelt?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek azoktól, akik esetleg szeretik Woodleyt, de én tehetségtelennek tartom, és szerintem egy olyan kiváló stábba, ami most a Marvelnek van a szuperhősök terén, abszolúte nem illik. Fiatal lány, kiforratlan, meg nem éppen ilyen fajta filmekre van "specializálódva". Az arca olyan, mintha tizennégy éves lenne.

Majdnem szélütést kaptam. Imádom a Marvel-filmeket, anno szerettem a képregényeket is, és egyszerűen nem tudnám elképzelni Shailene Woodleyt Captain Marvelként (mellesleg Cumberbatch meg Dr. Strange szerepére esélyes, az se segített rajtam).

Ti mit gondoltok? Szerintetek van esély arra, hogy ne őt válasszák? Ugye még nem végleges a döntésük?



2015. jan. 28. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
EZ KOMOLY? Na ne maar. Az a no olyan szinten nem valo marvel filmbe... Nagyon remelem, hogy nem vegleges.
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első: én is így voltam vele...

Sajnos csak felületesen tudok angolul, és megbízható cikket arról nem találtam, hogy végleges-e. 2018ban jönne Capt. Marvel filmje, nagyon remélem, hogy nem Woodley kapja meg.

2015. jan. 28. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Éééén erről nem találtam semmilyen komolyabb infót. Találgatásról sokat olvastam, de konkrétumot sehol sem, szerintem még csak a casting megy most...


Viszont Dr. Strange szerepe szerintem már eldöntött, de az igazat megvallva engem jobban érdekel a most készülő 13 része sorozat (A.K.A. Jessica Jones), mert abban David Tennant fog szerepeli ő viszont egy szuper színész.

2015. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az is érdekes. Megnézzük :D
2015. jan. 28. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Dr. Stranget Benedict Cumberbatch alakitja majd, ugye? Na, vele nagyon meg lennek elegedve, egy almom valna valora, mivel o az egyik kedvenc szineszem. :) Egyebkent ti a kepregenyeket is birjatok vagy csak a filmeket?
2015. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én olvastam egy időben a képregényeket, csak leálltam velük. Újra kéne kezdeni.

Őszintén szólva nekem semlegesnek számít Cumberbatch. Jó színész, talán jó lesz a szerepre, talán nem, majd eldől úgyis.

2015. jan. 28. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Azt én is szeretném,hogy Cumberbatch szerepeljen,viszont a kiscsaj,nem tudom,ezektől minden kitelik. :)):))
2015. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vaze, akkor szerinted én mekkora szélütést kaptam, amikor meg tudtam, hogy Michael B. Jordan fogja játszani az új Emberi Fáklyát az új Fantasztikus Négyes filmben? Most nem azé, mert nem vagyok rasszista, de a képregényekben mióta lett fekete bőrű Johnny Storm? Meg így hogy fog az ki nézni, hogy ő fekete, a nővére meg fehér, örökbefogadásról fog szólni az egész film vagy mi? Szerintem ez a film már az előzetesnél nagyon el lett cseszve, esküszöm, ennél még a régi Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó film is ezerszer jobb, még akkor is, ha a Galaxisfalót szarul csinálták meg!
2015. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az új adaptációt a Fantasztikus Négyesből a Fox készíti, nem? Na, amúgy az a szereplőgárda is valami eszméletlenül béna. De tényleg, még bele se gondoltam, hogyha Johnny fekete lesz, a testvére meg nem, az... kicsit logikátlan. De mi ez már, hogy "befeketedik" a karakter? Még mellékszereplőnél oké (mint pl. Thorban a Bifröst kezelője - akinek sose jut eszembe a neve - lett fekete), de Johnny mi, ha nem főszereplő?:D
2015. jan. 29. 15:13
 10/10 DarkKnight ***** válasza:
Én szeretem Woodleyt, de rohadtul nem illik Captain Marvelnek, szörnyű lenni -.-
2015. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!