Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca könyv vagy a...

Trónok harca könyv vagy a sorozat a jobb?

Figyelt kérdés

Légyszi csak az szavazzon aki olvasta a könyvet és látta a sorozatot.

Köszi


Még egy kérdés:

A könyv hány oldalas?



2022. febr. 1. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

"Nem gondoltam hogy ennyi meleg nézi a Trónok harcát"

meleg nok is leteznek yknow. de szerintem azert lettel lepontozva mert a kozonseg nagyresze tovadd lat az orranal/farkanal/libidojanal

2022. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"mert a kozonseg nagyresze tovadd lat az orranal/farkanal/libidojanal"

Aha, mert biztos nem azért lett világsiker a sorozat mert tele volt explicit szexjelenettel... Mindenki amiatt nézte, csak én a többséggel ellentétben fel is vállalom, mert nem szégyellem. Az szerintem sokkal nagyobb szégyen, mikor valaki a saját véleményem miatt rendre nullára pontoz, csak mert ő máshoz vonzódik. Dedó szint, óvoda kiscsoport.

2022. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Aha, mert biztos nem azért lett világsiker a sorozat mert tele volt explicit szexjelenettel... Mindenki amiatt nézte, csak én a többséggel ellentétben fel is vállalom, mert nem szégyellem."


Sajnálom, hogy így kell megtudnod, de sokan a remek történet és karakterek,párbeszédek, zene és színészek stb miatt nézték (amíg nem rontották el). Természetesen ezek mellet a szép nőket is tudták értékelni. Én is értékeltem, Daenerys,Margaery stb mind szép nők, de bőven több ennél a sorozat. Szar sorozatot nem nézek csak mert szép nők vannak benne és teli van szexjelenetekkel.

Az, hogy te a "sárkányok, csöcsök, Jon Snow" szinten vagy az a te gondod, nem mindenki az.


"Dedó szint, óvoda kiscsoport."

Vicces ezt olvasni az után, hogy 2 oldalon keresztül sírsz azon, hogy a csúnya gonosz emberek lepontoztak a gyakori kérdések oldalon :D Az már csak ráadás, hogy szerinted mindenki meleg aki lepontoz.

Alapból nem pontoztam le az egyes válaszodat, de a sírásod után ezer örömmel megteszem,hogy kielégítsem "dedós" hajlamaimat.

2022. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
87%
Egy hatalmas like 13-as!
2022. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
13-mas ezt magam sem foglalhattam volna össze szebben
2022. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!