Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is Andrew Grafield...

Szerintetek is Andrew Grafield a legjobb pókember?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy mindhárom pókember jó.

De mióta láttam a no way home-ot azóta úgy gondolom Andrew pókembere a legjobb. Véleményem szerint ő a legokosabb, a legvagányabb, a legjobb fej pókember a három közül, illetve színészként is ő a legtehetségesebb. Ti hogy gondoljátok?


2022. febr. 4. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem Tobey Maguire volt a leghitelesebb abban a szerepben.

Az tuti hogy az új gyerek a legborzasztóbb.

2022. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Tobey Maguire úgy nézett ki, mint egy kiélt drogos, jó szarul is játszott. Amikor olyan ostobán bambult mindig, az borzasztó volt. Ez az Andrew Garfield rendben van. A harmadikat nem ismerem. Mindenesetre jó lenne, ha felnőtt(ebb) férfival játszatnák Pókembert, mert a képregényben az volt.
2022. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én filmben még csak az eredeti hármat láttam, amiben Tobey Maguire játszott. Viszont: legelőször anno a rajzfilmsorozatban láttam a Pókembert, és ha az ott megrajzolt karakterek hasonlóságát nézzük a valós színészekkel, akkor igen, Peter Parker szerepébe Andrew Garfield illik a leginkább, míg Tobey Maguire inkább Harry Osbornra hasonlít! Tom Holland nekem sehogysem jön képbe, mármint hogy kinek a szerepére illene! :/
2022. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Tobey Maguire volt szerintem is a legjobb a szerepben. Valahogy neki állt a legjobban a szerep.
2022. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

#2 Peter Parker a gimis éveiben kezdett el szuperhősködni, a '60-as években többek közt ezért volt kiemelkedő. A másik pedig az, hogy az akkori szuperhős sablonokhoz képest a karakter földhöz ragadt volt, vagyis nem, csak a Pókemberként voltak problémái. Könnyen lehet azonosulni a karakterrel. Andrew Garfield ebből a szempontból tényleg egy jó Pókember, de nem vetem meg egyik színész rátermettségét sem a szerepre.


Talán Tom Holland-el is inkább egy eredetsztori film kellett volna először. Szerintem azokat nem lehet elégszer elmesélni.

2022. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is ő a kedvencem :)

1. Andrew

2. Tom

3. Tobey

2022. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5: Ott van a kutya elásva, hogy Magyarországon az Amazing Spider-Man nem a legelső számtól kezdve jelent meg. A nalunk kiadott első füzetben Peter már egyetemre járt, Gwen Stacy és Norman Osborn is halottak voltak, csak visszaemlékezésekből ismertük meg a sztorijukat. (A korábbi számok közül néhány a neten olvasható fanmade fordítással, hivatalosan azóta sem adtak ki őket magyarul.) Szerintem többek ez az oka annak, hogy a magyarok jelentős része inkább egy felblnőttebb Pókembert akar filmen látni, mert anno a képregényben is így szokták meg. Amerikában és más országokban, ahol rendesen kiadták az elejétől, szerintem más a helyzet.
2022. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
többek=többek között
2022. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
felblnőttebb=felnőttebb
2022. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!