Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter filmekben...

A Harry Potter filmekben melyik szereplő volt az akihez úgy érzitek hogy nagyon nem passzolt a színész akit választottak a szerepre? Miért?

Figyelt kérdés
Bárki lehet, nem fontos a legfőbb szereplők közül lennie. Ha több ilyen van többet is írhattok. Főleg arra gondolok mikor a könyv alapján nagyon máshogy képzeltetek el valakit mint aki végül a filmekben előttetek állt. Ki volt az és miért?

2022. febr. 10. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök érdekesek a válaszok. Abba eddig bele sem gondoltam, hogy lehet, hogy Alan Rickman miatt lett megöregítve az egész Tekergő generáció. De így belegondolva logikus, mellette furán nézett volna ki, ha a volt évfolyamtársainak valami huszonéves színészeket alkalmaznak.

Az is igaz szerintem, amit az utolsó írt, hogy a személyiségük is nagyon a háttérbe került. Sirius nem igazán lázadó, inkább egy általános bölcsességeket puffogtató unalmasnak tűnő karakter, James vicces, laza személyiségéből semmi nem látszik az emlékek közben, csak annyi derül ki, hogy szívózott Pitonnal, pedig a könyvben ennél azért szerethetőbb karakter volt. Lily meg kb vagy csak sikítozik (a halála előtt amit Harry mindig hall dementorok közelében) vagy szeretettel néz a filmekben, pedig róla is tudjuk, hogy egy bátor, erős boszorkány volt, a könyvben azért vannak jó jelenetei. Nyilván nem fér bele persze minden a filmekbe, nem is kell, de ezt a társaságot tényleg jól elcseszték szerintem.

2022. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehetett volna fiatalabb Piton.


Harry is ellenszenves volt

2022. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Én azt még értem, hogy Lupint meg Féregfarkat Rickmanhaz öregítették, de James és Lily nyugodtan lehettek volna huszonévesek, hiszen annyi idősen haltak meg.
2022. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én a színészt kb. senkinél nem tartom rossznak, csak sokszor rosszul volt megírva a karakter a filmben. Pl. a könyves karaktertől teljesen idegen Sirius, vagy a Gambon-féle "nyugodt" Dumbledore borzalmasan idegesítő volt, de Oldman és Gambon ettől még teljesen jó volt a szerepben.

Mondjuk a filmekben általában az egész sztori rosszul volt megírva, fontos részeket hagytak ki vagy módosítottak. 4-8. filmeket nagyon utálom is.

2022. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lilyhunchannel ***** válasza:
26%

James Potter meg Peter...

Jó, értem. De Jamest sokkal fiatalabbnak képzeltem. Peterről ne is beszéljünk. Ó Neville kimaradt. Dagicska :)

2022. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!