Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha az emberekben ennyi ellenér...

Ha az emberekben ennyi ellenérzést vált ki a woke culture, PC és az LMBTQ a filmekben/sorozatokban, akkor a filmgyártás miért ragaszkodik hozzájuk?

Figyelt kérdés
Illetve mi történne, ha egy blockbuster filmes ellenállna ennek a trendnek és csakazértis kizárólag fehér színészeket szerződtetne egy produkcióhoz?
2022. febr. 15. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

A filmkészítők rengeteg pénzt kapnak a megfelelő csoportoktól, hogy bőven megérje ilyen filmeket csinálni. És rengeteg embert nem érdekel, ha a hős az épp egy meleg néger. Bambulni, popcornt zabálni ez is jó.

Vannak olyan filmek, amikben klasszikus fehér, hetero férfiak vannak, akik fehér nőkkel csókolóznak. Nos, ezek rendezői megoldják a forgatást politikai támogatások nélkül is.

2022. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem az üzletről szól, hanem az Üzenetről. Befolyásolni akarják az emberek gondolkodását, elhitetni velük, hogy a film, a tévé a valódi, ne pedig az, amit igazából lát/tapasztal a mindennapi életben.


Több stúdió, csatorna, újság stb. ismerte el, hogy az évtizedek óta veszteségesek a termékeik, és egy normális társadalomban ekkor már egyből le is állnának velük, ill. bedőlnének, de mivel befolyásolni/manipulálni akarják az embereket, ezért a pénz nem számít bizonyos csoportoknak.


De azért látod, hogy egyre nagyobb az ellenérzés (a legújabban a LOTR-nál), és hiába törlik a hozzászólásokat, vagy nem is engedik nálunk sem és külföldön sem, az embereknek egyre inkább kezd elegük lenni ebből.


A politikába nem megyek bele, bár ez is az, mert ez másik kategória.

2022. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Én nem vagyok sem meleg sem színesbőrű, viszont elfogadó természet vagyok, és szerintem jó lenne, ha többen lennénk elfogadóak - hiszen ez is a világunk része. Ezek a dolgok nem az ő választásuk, ez adottság. Hozzá tartozik a mindennapokhoz a létük - miért maradnának ki a filmek témájából? Ez olyan, mintha innentől nem készítenének filmet az alacsony emberekről, vagy a nagyfülűekről, mert van akinek nem tetszenek az ilyen emberek.

Aki pedig idegenkedik a témától, az lapozzon, és ne nézze meg az ilyen filmeket - vagy még jobb! Üljön be egy zárt helységbe, és ki se mozduljon, mert bizony ők is a világ részei, akár tetszik, akár nem :)

2022. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

„Aki pedig idegenkedik a témától, az lapozzon, és ne nézze meg az ilyen filmeket - vagy még jobb! Üljön be egy zárt helységbe, és ki se mozduljon, mert bizony ők is a világ részei, akár tetszik, akár nem”


Csak amikor a 12%-ot kitevő feketék (US) közel 40%-ként jelennek meg a képernyőkön, vagy a 3-4% homoszexuális 15% kap, a kimutathatatlan transzok pedig már 5%-ot, csak el kellene gondolkodnod.


Ha majd az Abigélt feldolgozzák Amerikában, és a leszbikus fekete belőle (plusz még mohamedán), akkor is írj, hogy milyen jó lett.

2022. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Azon is érdemes elgondolkodni, hogy aki nem tud fehéreket nézni filmekben, az nem rasszista? Dehogynem. Spike Lee stb rendező is érdekes elveket vall.


Vagy amikor egy embert mással nem tudnak jellemezni, más tulajdonsága nem fontos csak az, hogy ő fekete, vagy homoszexuális stb. Ennyi? Ennyiből áll egy ember? Ő fekete, és kész? Ő homoszexuális, és kész?

2022. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

"Ha majd az Abigélt feldolgozzák Amerikában, és a leszbikus fekete belőle (plusz még mohamedán), akkor is írj, hogy milyen jó lett."

Ez azért nem jó hasonlat, mert az ilyen filmek többségében nem klasszikus művek jelennek meg, és egy eredeti forgatókönyv pedig az író szándéka szerinti karakterekkel működik. Érdekes módon azért senki sem lamentált, mikor a Jézus Krisztus Szupersztár filmben Júdást egy szinesbőrü figurával játszatta el Norman Jewison. Pedig a Bibliában nincs erre utalás, hogy Júdás nem fehér lett volna - vagy mivel negatív karakter, akkor elfogadható ez az "eltérés"??? Érdekes.

Ahhhh...tényleg megérett az emberiség a pusztulásra (és hozzáteszem vallásos sem vagyok - csak látom, hogy lassan ennél lejjeb nem lesz :( )

2022. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

"Ha majd az Abigélt feldolgozzák Amerikában, és a leszbikus fekete belőle (plusz még mohamedán), akkor is írj, hogy milyen jó lett." - ja és még ehhez: nekem semmi bajom sem a leszbikusokkal (vannak ismerőseim - nincs velük semmi baj - engem nem akartak bevonni a dologba). A feketékkel sincs különösebb gondom, és a muszlimokkal sem, úgy általában (dolgoztam arab tulajdonú cégnél, kollegáim többsége muszlim volt, és nagyon jó fejek - a vallásuk magánügy...egyik sem volt terrorista, ami miatt haragudni szokás rájuk).

Nem ilyen merítés az akikre haragudni kell!

Én a becstelen embereket nem kedvelem - és az rengeteg van a tutifehér, tutikeresztény, tutihetero nyájban is!

:(

2022. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem "az emberekből" vált ki negatív érzést, hogy vannak pl melegek a filmekben, hanem az emberek egy bizonyos részéből, akik ezen a ponton kisebbségben vannak (csak hangosak online).

A többségnek közömbös az ilyesmi, és van egy szintén szűk réteg, akik meg hangosan támogatják.


Amúgy meg a saját felelősséged, hogy olyan filmeket és sorozatokat nézz, amik neked tetszenek, hiszen nem szólhat az egész teremtett világ arról, hogy minden a kedvedben járjon. Pl nekem a húszezredik maszkulin macsópasis unalmas szuperhős filmtől van már undorom, de ahelyett hogy azt mondanám hogy nem kéne ilyen üres moslékot gyártani, inkább csak simán nem nézem meg őket. Élvezze aki akarja, érted...

2022. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

"Pl nekem a húszezredik maszkulin macsópasis unalmas szuperhős filmtől van már undorom, de ahelyett hogy azt mondanám hogy nem kéne ilyen üres moslékot gyártani, inkább csak simán nem nézem meg őket."


Szívemből beszélsz - és nem csak ezzel a mondatoddal :)

2022. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Próbálják letolni az emberek torkán ezt a dolgot. Na most rém egyszerű a szitu mivel több hetero ember van a világon mint nem hetero ezért nyilván ez kiütközik valahol és a nagy többség kinyilatkoztatja nem tetszését. Az a baj hogy túl van tolva ez a dolog. Annyira nyomják nekünk ezt az LMBTQ propagandát hogy ettől lesz visszataszító nem attól hogy valaki meleg. Engem pl nagyon nem érdekel hogy valaki az de csinálja otthon a 4 fal között és ne vonuljon az utcán hogy ő meleg. Kit érdekel? Én sem megyek végig az utcán hogy hetero vagyok fogadjatok el. Mindenkinek magánügye. Még nem kopogtam be egy meleg párhoz sem hogy most utállak titeket mert melegek vagytok. Ráadásul a filmekben próbálják egyre többször becsempészni és annyit érnek el vele ho3még jobban megutálják az emberek ezt az egészet és ugye több országban alapból betiltják az ilyen filmeket szóval ennek nem sok értelme van az emberek nagy többsége nem akarja ezt látni állandóan minden utcasarkon hogy a melegek vonaglanak meg nyalják falják egymást mint az állatok.
2022. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!