Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed az új Texasi...

Mi a véleményed az új Texasi láncfűrészes filmről?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az imdb-n láttam az értékelést hogy 5,2. Na mondom ez sem sikerült. Belenéztem.. Hát tényleg gyenge.
2022. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

a 70-es évekbeli ma már kultmozinak számít, nekem nem jött be.


de mondok jobbat, ha még nem láttad, nézd meg az ördögűzőt, szintén a 70-es évekből, igazi horrorklaszikus, intellektuálisabb darab, mélyrétegűbb!


videa megosztón fenn van.

2022. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet. Teljessen értelmetlen, főleg a vége...
2022. febr. 19. 19:11
 4/10 A kérdező kommentje:
De ami azt illeti a képi világ szerintem az nagyon ott van.
2022. febr. 19. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

komoly filmes, szociológiai, pszichológiai tanulmányok készültek az ördögűzőről, ha te értelmetlennek tartod, akkor nem értetted meg a szimbolikáját, nem ismered fgel a jelentőségét.


az első horror volt, amit oscarra jelöltek, amikor bemutatták az usa-ban tél volt, és az emberek sátrakat húztak fel a mozi előtt, volt, aki napokig várt, h. bejusson, sokan lettek rosszul a filmtől, óriási őrület volt...

2022. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Nem az ördögűzőre írtam
2022. febr. 19. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nézhető.
2022. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egy horror franshise, ami létezett jóval a Halloween előtt miért koppintja a Halloweent? Leutánoztak egy amúgy is borzalmas horror folytatást, de legalább nem annyira lett rossz, mint a Halloween kills.

Kezdhettek volna valami eredetibbet is a sztorival.

És Leahterface miért van "egyedül"? A filmekben soha nem csak ő egyedül a gyilkos. Uh... A pillanat, amikor az emberek visszasírják a remaket.


A film egyetlen pozitívuma nálam a gyilkolászás. Az tényleg elég kreatív (ellentétben pl. a dögunalom Scream 2022 gyilkolásokkal, amiken majdnem bealudtam és az offscreen és/vagy végtelenül buta Halloween kills gyilokkal, amiken kiégtek az agysejtjeim).


Kicsit sajnálom, hogy pont a nagy franchise-okkal nem tudnak semmi kreatívat, önállót kezdeni és csak egymást másolják bennük. Elindítok egy shudder original horrort és sokkal eredetibb sztorit látok. Nem tudom, hogy ez miért van?

2022. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*franchise
2022. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira imádom hogy vettem is egy olyan amerikai láncfűrészt (zöld poulan) ami díszíti a szobámat. 😂
2022. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!