Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen normális filmmegosztó...

Milyen normális filmmegosztó appok vagy oldalak vannak? A netflixtől rosszul vagyok, a filmboxon meg 100 éves filmek vannak.

Figyelt kérdés

A netflix, disney meg az hbo tök nyomasztóak. Én kikapcsolodás céljából akarok filmet nézni, nem azért hogy még depressziósabb legyek a sok utópisztikus, skizofrén, lelkibeteg szaroktól...


A Paramountnak is van de még itthon nem elérhető.

Apple TV csak almás kütyükön lehet nézni vagy androiddal is? 😃

A Filmboxon 50 évnél régebbi filmek vannak és az is kevés.


Úgy néznék már valami jó, izgalamas filmet. Hollywoodból sem jön semmi a rohadt covid miatt....



2022. febr. 23. 04:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Az Amazon primeon is csodás filmek vannak: Szadista szuperhősök, Náci uralom Amerikában.....


Mi a bré ez? 🤣🤣🤣

2022. febr. 23. 04:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Streamingen sem csak ezek a nyomasztoak vannak fent. Pl:

Netflix: Disenchatment, The Cuphead show, Space Force, Inside Job, Dark Crystal, Garfield, Office (!!!), edge of tomorrow, sweet tooth, spider-verse stb

HBO: Young Sheldon, Dr. Szöszi, friends, Harry Potter, Godzilla vs Kong, Mortal Kombat, Boszorkányok, Paddington, Hétköznapi vámpírok, Gib@zgatóhelyetesek, Misfits - kívülállók, Rick And morty, Az úr sötét anyagai, stb

Nem csak olyanok vannak fent, amiket te mondasz, tele van jókkal is és nem nyomasztóakkal, csak meg kell találni.

2022. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Torrent oldalakat ajanlok. Ott minden fent van amit csak szeretnél 😉
2022. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az HBO GO-n kiválasztod a gyerek tartalmakat, és akkor találhatsz neked tetsző tartalmakat.
2022. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem, van a Netflixen is Humor/Comedy és talán Feelgood kategória is.


Egy rakás humoros, romantikus és egyéb film, sorozat van ott is.


Az én kedvenceim Netflixről ebben a műfajban:

Kim's convenience

Modern Family

Good Place


Régebbiek, de nagyon jók:

Seinfeld

Office

2022. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na az ilyen agymenők meg office meg brooklyn 99 baromságokkal hagyjatok. Ezektől is rosszul vagyok. Sheldon rohadtul nem vicces, az egész agymenők sorozat egy baromság. Semmi poént nem mondanak de alá rakják a röhögés efektet....


Ha már sitcom, akkor Jim szerint a világ jó volt még régen a viasat-on ment. Meg a 2 pasi meg egy kicsi, rém rendes család. Nekem inkább ezek kretének jönnek be 😂😂


Most netflixen találtam a Jobbak nálunk sorozatot. Meg az Én vagyok anya filmet. Az ilyen droidos akciófilmeket is bírom.

John Wick 1-2 kuŕvajó.

2022. febr. 28. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Mother/Android neked nem tetszene?
2022. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Családom,darabokban. Az angol címét nem tudom. Csak sehol nem találom.

Különben, hasonló cipőben járok, mint te. Keresek egy jó filmes appot.

2022. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az új HBO max-on egész jó filmek vannak. Régi klasszikusok is, szinkronosan. Ez a Warner Bros is jókat gyártott. Most előfizettem erre, a netflixet meg lemondtam....
2022. ápr. 8. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az a problémád a nagyokkal, hogy nyomasztó tartalmak vannak, szerintem pl. a Netflixen sokkal több a semmitmondó, üres szórakoztató "tartalom", de mindegyik oldal tele van vígjátékokkal, sitcomokkal, dramedykkel. Ez a legnépszerűbb műfaj, és az igazi súlyosabb darabokból van kevesebb, minőségibb, mert ahhoz ész és szív is kell. Meg odafigyelés is, hogy ne vasalás meg házi írás közben nézze az ember.


Amúgy: Disney+ lesz nyártól, ott a Filmio, ahol magyar filmek vannak

hogy a kérdésre is válaszoljak

2022. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!