Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen normális filmmegosztó...

Milyen normális filmmegosztó appok vagy oldalak vannak? A netflixtől rosszul vagyok, a filmboxon meg 100 éves filmek vannak.

Figyelt kérdés

A netflix, disney meg az hbo tök nyomasztóak. Én kikapcsolodás céljából akarok filmet nézni, nem azért hogy még depressziósabb legyek a sok utópisztikus, skizofrén, lelkibeteg szaroktól...


A Paramountnak is van de még itthon nem elérhető.

Apple TV csak almás kütyükön lehet nézni vagy androiddal is? 😃

A Filmboxon 50 évnél régebbi filmek vannak és az is kevés.


Úgy néznék már valami jó, izgalamas filmet. Hollywoodból sem jön semmi a rohadt covid miatt....



2022. febr. 23. 04:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%

Az utóbbi években készült filmekre általánosan jellemző, hogy csomó alternatív szexuális beállítottságú szereplője van, vagy csak nekem sikerült pont ilyenekbe botlanom? Picit fura, hogy tízszereplős filmben három ilyen is van. Nagyon erőltetettnek tűnik.

Ja, a Netflixről beszélek.

2022. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!