Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculousel kapcsolatban...

Miraculousel kapcsolatban lenne két kérdésem mit gondoltok.?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz Gabrielel meghal.? És utána ki lesz a következő halálfej gonosztevő.?

2022. márc. 4. 17:18
A kérdező szavazást indított:
Lila
Félix
Chloe
Ismeretlen személy
Adrien
16 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én Lilára szavazok vagy Chloera
2022. márc. 4. 20:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy Gabriel meghal, szerintem ő marad a főgonosz. Félix pedig megszerzte a kutya talizmánt, tehát neki is lesz majd valamilyen szerepe.
2022. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem de biztos lesz valamilyen szerepe lilanak is mondjuk Gabriel börtönbe megy és Lila meg Félix vagy Chloe lesznek a gonoszok.
2022. márc. 4. 21:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagyis börtönbe kerül bocsi
2022. márc. 4. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lesz egy új Halálfej, ahogy azt a Timetagger epizódból megtudtuk.

Én Lilára szavazok, de Thomas Astrucot ismerve lehet hogy Marinette lesz. Nem bízok abban a csávóban. XD

2022. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Xdddd hát igen de csak nem lesz Marinette.
2022. márc. 4. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikőjük sem elég karizmatikus ahhoz, hogy Halálfej-szintű gonosztevő legyen.

Így a következőket tudom elképzelni:

- Azért Shadow Moth utolsó támadása az évadzáró címe, mert új formája lesz megint (vagy elveszíti a Peacock talizmánt). Szóval ugyanúgy Gabriel lesz a főgonosz csak más néven.

- Gabriel létrehoz egy Sentimonstert, aki az új gonosztevő lesz, ő pedig felhagy vele - az is lehet, hogy kitörli valahogy az emlékeit arról, hogy gonosztevő volt.

- Egy teljesen új karaktert vezetnek be az 5.évadban, aki valahogyan szert tesz Gabriel talizmánjaira. Vaaagy, új, eddig ismeretlen talizmánjai/ereje lesz, és majd csak a 6 vagy 7 évadban lesz új "Halálfej".

2022. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó teória majd kiderul mi lesz
2022. márc. 6. 01:18
 9/12 anonim ***** válasza:
#7, szerintem a három közül az első, valszeg a pávát átadja Lilának, ő marad Hawkmoth, és akkor máris három szupergonosz lesz.
2022. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy a pillangót adja neki és akkor a páva marad Gabrielnél.
2022. márc. 6. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!