Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe?

Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk egy hotelben, de csak német nyelvű adások voltak. Egy film vagy sorozat részletét láttam aminek érdekel a címe. Annyit tudtam kihámozni belőle, hogy fantasy, varázslós. Volt egy fekete hajú nő akinek rövid göndör haja volt és egy fejpánt volt rajta. Volt egy kislány barna szemmel és barna hajjal, két copfva fonva a haja. Volt több (talán 4-5) szintén gyerek világosabb hajjal. Bementek valamilyen épületbe vagy szobába a szabadból és ott minden jeges, deres volt. Vilt egy festmény a falon ami szintén deres volt, rajta volt 3 vagy 4 boszorkány süveges ember, és ha jól értettem akkor az egyik neve Agatha volt. Legalábbis a festmény nézegetése közben ezt mondták többször is. Addig néztem csak, hogy a barna hajú lány megfagyasztotta saját magát. Ennyit tudok a filmről. Mi lehet.a címe? Valaki felismeri?

2022. márc. 8. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán:

[link]

2022. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az, de izgalmasan hangzik 😁
2022. márc. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!