Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új HBO MAX vagy a NETFLIX...

Az új HBO MAX vagy a NETFLIX a jobb?

Figyelt kérdés
Kibővült a HBO go, de én nem látok sok érdemi javulást. Mit gondolsz? Mire érdemes előfizetni?

2022. márc. 10. 14:23
A kérdező szavazást indított:
HBO MAX
Netflix
48 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az HBO éri meg jobban. Undorító, hogy közel ugyanannyit fizetek, mint egy amcsi, a kínálat mégis csak a töredéke. És ha már kínálat, igaz hogy több műsor van rajta, mint az HBO-n, de nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. Egy kezemen megszámolom hány érdekel, ami a Netflix-en megy. Ráadásul majdnem dupla annyi a havidíj. Valakinek fontos szempont az is, hogy az HBO-n szinte minden szinkronos, a Netflix-en meg alig valami.
2022. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Netflix-re vonatkozott a 2. mondatom
2022. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használom mindkettőt, de a HBO-t alig (most is csak az eufória miatt). Nekem itt kevesebb az olyan műsor, ami érdekel/leköt. Szóval azt nem tudom melyik éri meg jobban, hisz más-más az ízlés. Az tény, hogy HBO-n sokkal több a szinkronos műsor, de mostanában egyébként azt vettem észre netflixen, hogy az újaknál(film/sorozat) már több úgy kerül fel, hogy magyar is van hozzá, bár engem totál nem zavar a felirat, néha még jobban is tetszik, mint a szinkronos változat, de ez is ízlések és pofonok. Én összeségében netflix párti vagyok :D
2022. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Kihagytad a 3 választási lehetőséget hogy " Egyiket sem használom".
2022. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. Nekem van több ilyen vod streamingem. A Netflixet én sem szeretem évente van 2 jó film rajta, de van Ncore-m szóval azt legszivesebben onnan szednem. De Asszonynak meg gyerekeknek kell a Netflix 4K ban persze legpremiumabb csomag ezen persze ne spóroljunk. Nem tudom mit szeretnek rajta. Mindenki jól tud angolul nálunk a csaladba és én is , de lehetne netflixen több magyar szinkron. A HBO Max 96%-a szinkronos. A netflixe meg nem. A Go is jobb volt nekem mint a netflix. Engem a HBO Tartalmai mindig is lekötötték, lehetne több horror a maxon stb scifi meg jó lenne ha egyaltalan nem lenne, ilyen farkas gyermekei meg ilyesmi ami 2130-rol szól mikor már a mennyországból stream elem majd a Hbo -t na ezek nem hianyoznak. De amúgy nálam minden terén a HBO max a nyerő ;) netflixet nezi a kutya is, de azt a netflixet legszivesebben lemondanam ha rajtam múlna mert az nekem nem ér semmit sem , ritka gagyi filmek vannak rajta
2022. márc. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem is értem ki néz netflixet.
2022. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó, és mindkettőn más a tartalom.


Sokan azt mondják, hogy mindkettőre érdemes előfizetni, akár felváltva is (egyszer az egyikre, egyszer a másikra). Ebben van igazság, ugyanis a kettőn más filmek és sorozatok vannak. Mindkettőn remek premierek vannak, és mindkettőnek nagyon széles a kínálata.


Én a HBO MAX-ot választottam, megmondom az igazat, a kedvezőbb ára miatt (ráadásul 33%-os örökös kedvezményt is adtak, ami nálam elég erős érv mellettük). Ezért nem összehasonlítani fogom a kettőt, hanem a HBO MAX-ról írom meg a tapasztalataim. Remélem lesz olyan válaszoló is, aki meg pont a Netflixet használja, és azt mutatja majd be kicsit részletesebben.


A HBO MAX-on folyamatosan vannak újdonságok és a kínálatban nagy nevek is szerepelnek (a Warner Bross filmek pl. a mozipremier után 45 nappal felkerülnek). Most került fel az új Batman, de fent van a Dűne és a Mátrix 4 is, hogy csak a legújabb premiereket emeljem ki. Jelenleg kb. 1000 film és 400 sorozat van rajta, ezek legalább 90%-a szinkronos (néhány film és új sorozatepizód kivételével). Gyermekek számára is jó választás, elég sok rajzfilm és gyerekfilm van fent.

A kép és minősége kiváló. Öt különböző felhasználói profil hozható létre, és egyszerre három eszközön nézhető. A családunk pont öt tagú, így mindenkinek jutott egy profil. :)

Mondjuk én nem lógok rajta egész nap, de hétvégén szeretek megnézni 1-2 filmet, hétköznap meg 1-2 sorozatepizódot, erre bőven megfelel ez a szolgáltatás. Úgy gondolom, hogy lesz mindig annyi újdonság rajta, hogy találjak valamit, ami érdekel.

2022. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!