Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri e Netflix-re előfizetni...

Megéri e Netflix-re előfizetni egy hónapig? Milyen nyelveken lehet filmet nézni rajta? Melyik a jobb a netflix vagy az HBO Go?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Netflix
HBO Go
17 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%

Mivel nekem csak Netflixem van, ezért csak amellett tudok érvelni :)

Szerintem nagyon megéri. Vannak angol, német, magyar, spanyol, francia, olasz, talán még koreai filmek is. és valószínűleg még egy csomó más nyelv is van, amiket még nem fedeztem fel. A legtöbb sorozatnak/filmnek van felirata és/vagy szinkronja is különböző nyelveken.

2021. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindkettő van. Az HBO Go előnye, hogy majdnem mindenhez van szinkron (kivéve a nagyon friss sorozat epizódokat). De többnyire angolul és feliratosan is tudsz nézni dolgokat, mindkét szolgáltatónál egyébként. A Netflixen kevesebb a szinkronos tartalom, viszont néha több idegen nyelvből is lehet választani. Ha pedig az angol nyelv nem akadály, akkor át lehet állítani az egész Netflix felületet angolra, hogy több, magyar szinkron és felirat nélküli tartalmat is elérj. Tudom, hogy ez nagyon szubjektív, de nekem általában jobban tetszenek a Netflixen található filmek és sorozatok.

Egy hónapra szerintem mindenképpen megéri előfizetni. Annyira nem drága, ráadásul bármikor le tudod mondani. Ha kevés neked tetsző dolog van, akkor egy hónap alatt gyorsan megnézed őket, és lemondod. A HBO Go-val igazából ugyanez a helyzet. Próbáld ki őket, akár felváltva (ismerek olyat, aki direkt úgy fizet elő rájuk, hogy 4-6 havonta váltogatja őket), aztán döntsd el, neked hogy éri meg.

2021. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sokat segítettetek.
2021. júl. 18. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Hbo gót ajánlom. A netflix nem nekünk lett kitalálva, hacsak nem angolul akarsz tanulni.
2021. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Netflix Netflix Netflix Netflix Netflix mindenkepp Netflix
2021. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es,pont,hogy többek között angolul is akarok tanulni.
2021. júl. 19. 19:25
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös,köszi az lesz.
2021. júl. 19. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor netflix. Én is fogom használni tanulásra, csak én az ingyenes verziót. ;)
2021. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!