Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Miraculous...

Mi a véleményetek a Miraculous fináléjáról?

Figyelt kérdés

Még mindig a hatása alatt vagyok... nem hittem volna, hogy ilyen fantasztikus dolgot össze tudnak hozni... :')

A Ladynoir jelenet a végén pedig az egész évadért kárpótolt... de mi lesz a többiekkel? Már várom az 5. évadot...



2022. márc. 11. 04:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus volt, igen. Nagyon tetszett.

És annyira örvendek, hogy Cicus nem halt meg. <3

Bár nem volt reveal sem.

Lehet hogy szemét vagyok, de annak is örvendek, hogy lőttek az állatkertnek, és csak Katica+Macska maradt a csapatból. Te és én a világ ellen...

2022. márc. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Mindig innen tudom meg ha vannak új részek 😆😅

Magyar felirattal láttátok?

2022. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre egy portugál verzió van, amit csak nehezen értettem, de ki tudtam hámozni a lényeget. De holnap leadják angolul, vasárnap pedig franciául. Nem tudom, hogy mikor lesz magyar felirat.
2022. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Láttam, elképesztő volt. Nem hittem volna, hogy ennyi mindent bele tudnak sűríteni a részbe, de örülök, hogy nem okozott csalódást, és a végkifejlett még felül is múlta a várakozásaimat. És már most nagyon várom az ötödik évadot.


Én amúgy angol felirattal néztem meg, ezen az oldalon: [link]

2022. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csalódott is vagyok, meg örülök is.

Örülök, hogy az utolsó Agreste-család évadra visszatérünk a kezdetekhez: csak Katica éa Macska vs Hawkmoth.

De csalódott vagyok, amiért ennyi mindent belesűrítettek egy részbe. Két teljes részt ki tudott volna tenni ez a sok történés. Inkább csináltak volna egy 3-részes finálét...


Mindenesetre nagyon várom mihez fog kezdeni Felix a pávával. Hawkmoth most tutira meg fogja fertőzni a talizmánokat és úgy fogja odaadni embereknek. Veszélyesebbek lesznek, mint az akumák az tuti.

2022. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1, #5 igeeen! Most Katica és Macska megmutathatja, hogy mire képesek! Remélem, hogy főként Macska! <3

Szerintem az 5. évad egy álom lesz. Ladynoir a hihetetlen esélyek ellen...

2022. márc. 11. 10:42
 7/17 A kérdező kommentje:
ja és alig várom a fanfic-eket ^^
2022. márc. 11. 10:48
 8/17 anonim válasza:
100%

Azért ha megnézitek az utolsó jelenetet, Chloé tekintete mindent elárul.


Látszik rajta, hogy valószínűleg már nem akar Halálfej oldalán állni.


Én ennek azért örülök. A harmadik évad végére szanálták Chloé egész karakterfejlődését, amiről szinte a második (szerintem) évad szólt.


Egyébként volt egy olyan spoilerünk az ötödik évadról, hogy Marinette megkeresi a világban az elveszett talizmánokat. Ennek szerintem két értelmezése lehet:


1. A Katicabogár által elvesztett talizmánokra gondolnak.


2. Úgy amblokk az összes többire.


A második a valószínűbb amúgy, mert már publikáltak ilyen koncepciós képeket az új talizmánokról. Már nem emlékszem, de farkas,pingvin, és delfin talán volt. Teleportáció nélkül nem igazán értem higyan oldják meg, de kíváncsi vagyok.


Amúgy én nem értem, hogy Katica annyi ember életét megmentette már, de annyi esze nincs hogy amint eltűnik a Yo-Yo RÖGTÖN rohanjon a fürdőszobába és visszaváltozzon. Én is leblokkolok ha valami ilyen történik, de könyörgöm, ha x millió ember élete lenne a kezemben akkor azt gondolom hogy ösztönösen lenne ennyi lélekjelenlétem.


Az Alyás vonal szerintem itt fordulhat rosszra. Tudjuk, hogy Alya mennyire szeretett Rena Rouge/Furtive lenni. Konkrétan kap egy hívást halálfejtől, hogy visszaadja neki a róka talizmánját, ha cserébe elárulja Katicabogarat. Gabrielnek talán nyert ügye is van innentől.


Túl sok izgalmas szál van, amik olyanok hogy szinte csak izgalmas következményük lehet. Várom az ötödik évadot.

2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérem az ötödik évadot. Most azonnal XD
2022. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Xd nekem nagyon tetszett de amikor Gabriel telefonált Nathalievel hirtelen Gabriel ledobja a telefont ügye mert meglatja Felixet na és Nathalie rosszul lesz akkor Mikor Lila meglatja miért néz olyan gonoszan mi lehet szerintetek a terve? Illetve 5 ös hogy érted hogy az utolsó agreste család évad? Talán Gabriel nem fog szerepelni már a 6 évadban?
2022. márc. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!