Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Will Smith pofon csak kamu...

A Will Smith pofon csak kamu lehetett az Oscar gálán?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 28. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem.
2022. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Elég kamugyanús.

Smith simán röhögött a poénon amikor elhangzott. Utána szép lassan felballag a színpadra (biztonsági emberek sehol, közben a Rock végig vigyorog), kioszt egy fülest és visszaül. Nem rohan se a színpadra, se onnan lefelé, két felkiabálással lezárja az egészet és ott marad az első sorban végig. Ha valóban felháborodott volna akkor felugrik, lekever egyet a műsorvezetőnek, kézen fogja a nőt és elmegy haza.

Az se valószínű hogy a csúsztatva adott TV-műsorban ez simán benne hagyták. Meg gondolom egy Chris Rock szintű humorista csak egyeztet az èrintettel egy ilyen poén előtt

2022. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%
Én azért nem tartom kamunak, mert bár az Oscar díjátadó tökéletes helyszíne lehet a színészkedésnek, ez a határaikon túl volt. A pofonnál még számomra se volt egyértelmű, de Will Smith káromkodását semmiért se engedélyezték volna. Szóval szerintem egy őszinte, emberi reakció volt ez tőle.
2022. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
88%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen nagy jelentőségű forgatáson egy fellépő művész rögtönözhet és csak úgy saját kútfőből bedob egy előre el nem próbált poént. Ha viszont megrendezett volt a jelenet, fel nem foghatom a célját, teljesen abszurd és méltatlan húzás lett volna a szervezőktől és a művészektől is. Szóval fogalmam sincs és nem tudom hová tenni mi az amit láttam.
2022. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Maunika show
2022. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
ilyen rendezvényeken olyan biztosági intézkedések vannak, ha ez valós lett volna, azonnal rávetette volna magát 6db 150 kilós kigyúrt gorilla és a fejét a színpadba nyomták volna....
2022. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!