Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Űrrel kapcsolatban álló...

Űrrel kapcsolatban álló filmet készítettek mostanában?

Figyelt kérdés
Kedvenceim közé tartozik az Interstellar, vagy az Arriwal, olyan ritkán készítenek ehhez hasonló filmeket, de az is lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, hasonló szuper szerezeményeket? Valaki?

2022. ápr. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe a The expanse sorozatot. Nagyon jó sci-fi a hitelesebb fajtából, 6 évadot élt meg.
2022. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt még nem láttam, megnézem!
2022. ápr. 2. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne nézz fel c. film.


De nagyon megosztó, nekem 3 doboz sanax elrágcsálása után se sikerült megnéznem. Qrva idegesítő. Van aki vinnyogva végigvisította. Tény hogy kritika az emberiségről, de jobban felcseszte az agyam minthogy megkereshettem volna benne a humort/iróniát stb.

2022. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Moonfall esetleg.
2022. ápr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne nézz fel c. filmet láttam, jó volt, nekem tetszett! A Moonfall-t nem láttam, utána nézek!
2022. ápr. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!