Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Keresek egy filmet,...

SOS! Keresek egy filmet, vagy sorozatot. Több, mint valószínű koreai.. Sajnos csak a történetet tudom nagyjából leírni, mert egyszer jött velem szembe Fb-n és akkor nem kerestem rá egyből. Segitenetek ?

Figyelt kérdés
A főszereplő csajnak nagyon szép arca van, nem az a nagyon koreai..kontyban van a haja az elején, kantáros rifle nadrágot visel úgy rémlik. Szegényebb, talán egy kisboltban dolgozik. Balesetet szenved, azthiszem elüti őt egy autó, amiben egy nő ült, aki ugyanúgy néz ki, mint ő, de gazdag, és ő meghal. A kórházban a szegény csajt megmentik, majd a gazdag nő férje megy érte, mivel azt hiszi, hogy a felesége. A nő a férjével rossz viszonyt ápolt, a nő csalta őt, így a férfi szegény csajjal gonoszkodik, de hazaviszi őt a gyönyörű házukba. A férfi nagyon bunkó, de szép lassan egymásba szeretnek, majd felbukkan a gazdag nőnek(aki ugye már halott) a szeretője, és megcsókolja a lányt, aki ugye semmiről sem tud.. ennyi rémlik belőle. Kérlek segítsetek megtalálni. Esetleg ha valaki koreai színésznők nevét elkuldené, akire szerinte illik a leírás azt is megköszönném. A pasik arca már nem rémlik annyira, de tudom, hogy jól néztek ki ők is..

2022. ápr. 15. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem ez az. Már napok óta keresem sikertelenül, de nem adom fel, nagyon ígéretesnek tűnt a kisfilm alapján.
2022. ápr. 18. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

The Promise (2016)?

[link]

2022. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem sajnos :(
2022. ápr. 20. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Tippek:


Aein isseoyo (Identical Affairs, 2015-2016).

[link]


Gamyeon (Mask, 2015).

[link]

2022. ápr. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ismerős, de szerintem egy thai sorozatról lehet szó Nakark Kaew (Glass Mask). Itt is megcsalja a no a jövendőbeli férjet és balesetet szenved (csak nem hal meg). Viszont kómába esik és a másik no akinek köze volt a balesethez is kórházba kerül. A kómában fekvő lány anyja plasztikai műtétet végeztet a másik lányom és elintézi hogy úgy nézzen ki mint a lanya. A vőlegény nagyon dühös amiért megcsaltak ezért nem kíméli a lányt. Azonban idővel észre veszi hogy a személyisége hirtelen megváltozott (*sajnos az idegen no amnezias lett) és beleszeret.

Dióhéjban ennyi, nagyon hasonlít a leirasodhoz.

Remelem tudtam segíteni!!!

2022. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uristeeeeen !!! Igen , ez az utolsó ! Már kezdtem róla lemondani. Nagyon köszönöm ❤️
2022. szept. 22. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Örülök hogy segítetett a válasz!!!! Jó szórakozást hozzá!!!
2022. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!