Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom legálisan megnézni...

Hol tudom legálisan megnézni magyarul a The Mandalorian-t?

Figyelt kérdés
Elvileg már leszinkronizálták a Disney+-ra a Mandalorian-t, de az csak nyáron lesz elérhető Magyarországon. Tudtok, olyan oldalt, ahová egy külföldi feltöltötte magyarul a sorozat néhány részét? Igazából elég néhány jelenet, csak szeretném tudni, hogy milyen hangot kaptak a szereplők.

2022. ápr. 19. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ilyesmi nem hinném hogy létezik, ha nyáron jelenik meg akkor azelőtt nem tudom hogyan, honnét lenne fenn bárhol is.
2022. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Litül Dáböl Kálör válasza:
Disney plus-on
2022. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
#1 az lehetséges, hogy a Disney+-on már fent van a szinkron, csak még nem elérhető Magyarországról a szolgáltatás. De nem hinném, valószínűleg a magyar szinkron csak Magyarországon lesz elérhető, mert a Disney nem házon belül oldja meg a szinkront, mint a Netflix, hanem kiadja magyar szinkronstúdióknak, amik által a szinkron jogai itt maradnak és a Disney nem fog arra költeni, hogy külföldön is elérhetővé tegye, miközben a kutya nem indítaná el (a határon túli magyarok számukra nem piac, kész csoda hogy Magyarországgal foglalkoznak).
2022. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben elérhető lenne a szinkron, már fent lenne torrenten, pont úgy, ahogy az eddig leszinkronizált Disney+ tartalmak esetén. De mivel nincs fent, ezért az azt jelenti, hogy még nem érhető el.
2022. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Márpedig pár részt már leszinkronizáltak sőt a Cline Wars-ból is 1-2 részt és nemsokára a Bobát is kezdik és még pár sorozatot de azokról nem tudok
2022. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már le van az első évad szinkronizálva.Ncore-on pár napja fent van. Legálisan nem tudom.
2022. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sorozatbaraton a részek többsége (lehet az összes is, mostanában nem figyeltem) fent van magyarul már
2022. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!