Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek az X Aktákat?

Szeretitek az X Aktákat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon, még mindig.
2022. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most is nézem. Azt tudtátok, hogy nem árt az X aktás könyveket is elolvasni? Múltkor pdf-ben elolvastam az X akták - A káosz ügynöke című könyvet, ami arról szólt hogyan lett Fox Mulder ufó hívő. Aztán a sorozatban is felbukkant egy régi szerelme, meg egy régi emléket is megemlített, hogy fél a tűztől. De mivel én elolvastam a könyvet, én már tudtam milyen tűzről mesél, meg hogy a csaj is milyen. Csak azt akarom mondani, hogy érdemes elolvasni a könyveket is :)
2022. ápr. 24. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem, volt pár elég jó része. Még ma is tetszik, de azért teljesen nem tudom komolyan venni az UFO-összeesküvéses dolgokat benne.
2022. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még most is szórakoztató sorozat. Régebben az összes részt igyekeztem megnézni, mikor sugározták.
2022. ápr. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semleges volt, sose jött igazán be.
2022. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, épp most nézem sokadszor újra. Azon nőttem fel. :D
2022. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!