Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Johnny Deppet hiba volt...

Johnny Deppet hiba volt lecserélni Mads Mikkelsenre a "Legendás állatok és megfigyelésük" filmekben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Semmi bajom Mikkelsennel, kifejezetten jó színésznek tartom, de nagyon rossz hogy ilyen kamu indokok miatt lecserélnek egy színészt akit megszoktunk az eddigi szerepben.
2022. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jobban illik rá a szerep mint Deppre viszont ez a film förtelmesen szar lett
2022. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem Colin Farrellt kellett volna meghagyni a szerepre.
2022. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Eleve kár volt Deppet bárkire lecserélni.
2022. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon csípem Mikkelsent, de szerintem Depp, mint Grindelwald jobb volt. Ő valahogy "grindelwaldosabbnak" nézett ki.
2022. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Imádtam Deppet a szerepben, nagyon nehéz volt Mikkelsennel néznem az újat. Pedig amúgy vele sincsen semmi bajom, de Depp annyival jobb volt szerintem Grindelwaldként! Nekem még most is, ha a sötét varázslóra gondolok, ő jut eszembe. Szerintem nagyon illett rá.
2022. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Úgy álltam neki a filmnek hogy utálni fogom a színészt, akire Depp-pet lecserélték. De sajnos azt kell mondjam hogy brutál jól eljátszotta a szerepét. Ettol függetlenül is jobban örültem volna ha Depp maradt volna Grindelwaldnak. Vele szoktam meg ezt a karaktert, és a 2. részben tartott beszédével megvett kilóra :DD
2022. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Mads re sokal jóban ilik a szerep mint Johnny Depp tehetséges színésznek tartom Johnny Deppet de nem ilet rá grindelwald szerepe.
2022. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Mikkelsen az egyik kedvenc színészem, de igen, kár volt.
2022. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon szerettem Deppet ebben a gonosz szerepben, ezért nagyon sajnáltam, hogy lecserélték főleg, hogy lassan kiderül, hogy ártatlan volt. Viszont Mikkelsen az egyik kedvenc színészem, csak őt már láthattuk ördögi szerepben.

Amúgy nekem Farell alakítása nagyon tetszett az elsőben.

2022. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!