Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Outlander 6.évad melyik...

Outlander 6.évad melyik könyv? Most olvastam el a hó és hamu leheletét,de abban szinte semmi nincs abbol ami a sorozatban történik.Claire elrablása ebben a könyvben volt,sorozatban viszont igy ért véget az 5.évad.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 29. 10:39
 1/1 anonim válasza:
Én is olvastam a Hó és hamu leheletét,viszont azért van egyezés pl:Fergus alkoholizmusa, Malva terhessége,az ikrek és Lizzie stb. Azonban tényleg van csúszás a könyvek és a filmek között,a 5.évad szerintem 6.könyv egy része alapján készülhetett,a 6.évad meg a másik része alapján.Kíváncsi vagyok a 7.évadban mit fognak felhasználni még a Hó és hamu leheletéből mert az a könyvben valóban tovább is tart a cselekmény.
2022. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!