Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bennetek a kifejezetten véres...

Bennetek a kifejezetten véres jelenetek, vagy inkább a jumpscarek hagynak mélyebb nyomot?

Figyelt kérdés
Főleg horrort meg thrillert néző emberekhez szól a kérdés, hogy az egyes filmekben melyik az amelyiktől jobban irtóztok, ami jobban megmarad bennetek, a szélsőségesen brutális jelenetek, vagy inkább a creepy atmoszférájú, jumpscare-s részek?

2022. máj. 25. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bírom a véres dolgokat, a jumpscare viszont nekem már traumatizál inkább, attól nagyon meg tudok ijedni.
2022. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem, mindkettő jöhet töménytelen mennyiségben. 🤣 Horror-thriller fan vagyok.


A legnagyobb belezés közben is teljes lelki nyugalomban hammolok bármit, ijeszteni se könnyű, ez a műfaj, hamar kiismerhető. És minden csak (hozzá)szokás kérdése. De imádom ha ennek ellenére meg tudnak lepni valamivel🤗 csak ritkán történik meg.


Két dolgot nem bírok viszont: ha vki szemével történik vmi (pl lassa közelítve beleszúrnak valamit...🙄), vagy amikor vki félig elakadt liftből mászik ki gyökkettővel és tudom hogy mindjárt, na mindjárt félbevágja, lefejezi stb.

Valamiért ez a kettő a gyengém, még ennyi év kiképzés és aktív állomány után is.😝

2022. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a véres jeleneteket, de a jumpscaret mindig is gagyinak tartottam.
2022. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem a véres jeleneteket meg úgy általában az ilyen hororrokat.Mi másért néznék horrort? :D


Jumpscare meg egyre kiszámíthatóbb. Így egyik se hagy bennem nnyomot. :D

2022. máj. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mély nyomot csak az, ha nagyon megkedvelek egy szereplőt és vele történik valami. Vagy a film végi nagy fordulatok.
2022. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A külső ijeszgetés már az első horrorfilm megnézése után nem hatott max amelyik elgondolkodtató éjszakákat tud okozni
2022. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!