Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki hogyhogy nem halt meg a...

Loki hogyhogy nem halt meg a Sötét Világban ?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok Marvel " szakértő ", csak a 3 Thor filmet és a Végtelen háborút láttam. Legalábbis ha jól emlékszem, mást nem. (és a gyerekemtől ezeket sem tudtam teljesen odafigyelve nézni )

És nem értem, miért nem halt meg a Sötét világban, hiszen mindenki azt hitte hogy halott.

És ha már itt tartunk, valamelyik másik részben meg meghalt és állítólag ott végleg.

Hogy lehet ez ?



2022. jún. 9. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Loki az átverés és megtévesztés mestere + van illúzió varázslata
2022. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ah, értem, tehát akkor meg sem halt, ez is csak illuzió volt.

Köszönöm !

2022. jún. 9. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Első filmben meghalt, csak aztán a bemutató után kiderült, hogy ő a film abszolút sztárja, ezért visszahozták.

Hiddleston asszem nyilatkozott olyat, hogy a második filmben valóban meghalt volna, de a tesztvetítésen nem hitték el, így újraforgatták a végét azzal, hogy ő Odin.

Nagyon jól jövedelmező karakter, így a stúdió mindig visszahozza, lsd. a sorozat megoldását.

2022. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Hehe! Először Sötét Lovagot olvastam:D
2022. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3 -as válasz alapján érdekes, Loki karaktere ezek szerint nem csak engem fogott meg :) Pedig én felnőtt nő vagyok, sztárokért már rég nem rajongok.Rossz fiúkért pedig végképp nem.

És mégis Lokit nagyon megkedveltem :))

2022. jún. 10. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen amikor passzol a karakter a színészhez
2022. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Johnathanos ***** válasza:
100%

Nemhiába imádják őt, kevés ilyen karakter van aki folyton meghal de újra és újra "feltámad"-megtéveszti az embert az tény

2018-ban a végtelen háborúban végleg meghalt, semmi trükk nem volt benne.

Viszont az írók illetve a rendezők direkt ugy írtak es tervezték meg a folytatást ikletve a végjátékot, hogy a végtelen kövekért hogy tudjanak csettinteni, vissza kelledt menniük az időben. Csapatra osztodtak fel a bosszúállók.

És az egyik csapat 2012-be utaztak vissza ahol Loki még élt, és ugye ott volt a tér kő=teseract (kocka) és Loki véletlen folytán újra hozzá jutott (Hulk miatt vasember kezéből kipottyant) és Loki elment vele

Na és itt jön a lényeg. Az a Loki aki elment a térkővel, kapott egy saját sorozatot.

Egy kicsit össze visszasag ez, mert én ugy vagyok vele hogy a rendes eredeti Loki már 2018ban meghalt, és az hogy vissza mennek az időben es veletlen a kocka segitsegevel elmegy az már szamomra nem az igazi bárki bármit mond. Tudom hogy Loki "csak egy van" és jó karakter mert kell a nézőknek az tuti, de maga a sztori kicsit össze visszasag hogy halal után ujra megjelenik de nem a halott hanem a múltbeli mert akkor meg pont élt és akkor a múltba ha belemegyunk akkor tudunk mit letenni az asztalra erzes ez.

Ugyanúgy vagyok Thanos-szal

Az eredeti mind a 6 követ össze szedte és csettintett, utana a kövek megbabonazfak az elméjét és inkább atomjaira szedte szét (tönkre tette) erre legyengült annyiea hogy a folytatasban Thor levagja a fejét oszt ennyi. Utana a multba mennek vissza ahol a multbeli Thanos eszreveszi hogy ott vannak, és a jelenbe ahogy vissza mennek a bosszualok úgy ő is velük megy mivel megtudta hogy mi lesz veke a jővőben.. Szoval az a Thanos hiaba ugyan az a Thanos, ha nem ugyanabbol az időből való. A jelenlegi meghalt és a múltbelit pedig a végén megölik mielőtt bekövetkezne a csettintés..

Komplikált ez, de valahogy muszaj volt folytatni és befejezni

2022. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló nagyon érdekes dolgokat írtál, de nekem ez már tényleg bonyolult :) Én ugye csak a 3 Thor filmet és a Végtelen háborút láttam és igazából azt sem nagyon tudtam, hogy ki-kicsoda .

Olvasgattam pár dolgot és példának itt vagy Te is, hogy elképesztő mennyi mindent tudtok és olyan dolgokat is megértetek, észrevesztek a filmekben amin én simán átsiklok.

Köszönöm, tényleg érdekes dolgokat írtál !

2022. jún. 14. 21:03
 9/11 Johnathanos ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, és hát jah, tényleg rajongok a Marvel filmekért😄😁
2022. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

3-as!


Nem egészen, mivel Loki ott volt az első film stáblistás jelenetében.


Kérdező!


Azért nem értesz sok mindent, míg mások igen, mert nem láttad az összes filmet.

2022. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!