Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted milyen lesz a...

Szerinted milyen lesz a SkyShowTime streaming szolgáltató tartalom szempontjából és vajon mennyi lesz a havidíj?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 23. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Árban szerintem nagyjából meg fog egyezni a Disney+ havidíjával, tehát 2500 forint körül lesz. A skandináv országokban 20-án indult el a szolgáltatás, Finnországban 7 euró, vagyis a 2900 forintot súrolja. Valószínüleg Kelet-Európában kisebb árakkal indulnak, szóval a 6 euró szerintem a várható.


Tartalom szempontjából tudjuk, hogy az Universal, DreamWorks, Sky, Peacock, Nickelodeon, ShowTime, Paramount+ és Paramount Pictures stúdiók alkotásai lesznek, ami szerintem nagyon izgalmas, bő választék. Csak pár példát említsek, amire számítani lehet:


Universal:

- Jurassic World, Jurassic Park

- Gru, Minyonok

- Halálos Iramban

- Balto

- Ted

- A kis kedvencek titkos élete


Nickelodeon:

- Spongyabob kockanadrág

- Tündéri keresztszülők

- Rocksuli

- Game Shakers

- Monster High

- A Thunderman család

- Vesélyes Henry

- Alvin és a mókusok

- Lármás család

- Hupikék Törpikék

- iCarly


DreamWorks:

- Bébi úr

- Csizmás, a kandúr

- Végre Otthon

- Trollok

- Madagaszkár

- Shrek

- Kung Fu Panda

- Szilaj


Paramount Pictures:

- Wall Street farkasa

- Titanic

- Transformers

- Sonic, a sündisznó

- Clifford, a nagy piros kutya

- Popeye, a tengerész

- Dóra és az elveszett Aranyváros (ettől mondjuk félek)


Persze ezek egyáltalán nem biztosak, de a stúdiók alapján szerintem ezekre lehet számítani. Én kíváncian várom, mindenképp elő fogok fizetni rá legalább egy periódusra. 20-án elindult Finnországban, Norvégiában, Svédországban és Dániában, október 25-én megjelenik Hollandiában és Portugáliában is. A többi európai országban jövő év első negyedévében indul, beleértve Magyarországot, Szlovákiát, Romániát, Horvátországot, Szlovéniát stb.

2022. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Találtam egy cikket


[link]

2022. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megintcsak az előző vagyok, új információim vannak.


Tartalom egy része:

[link]


Megjelenés:

2023. február 14.


Ár:

4 euró


Utóbbi 2 infó Romániára érvényes, de valószínűleg Magyarországon sem lesz másként.

Egyébként aki az első 8 héten előfizet, annak csak 2 eurót kell fizetnie a későbbiekben. Megéri kipróbálni.

2023. jan. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!