Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nem bírsz végignézni egy...

Ha nem bírsz végignézni egy sorozatot te is kellemetlenül érzed magad?

Figyelt kérdés

Van angolul az a szó, hogy 'unsatisfied'.

Megnéztem 4 évadot belőle, de annyira unalmas lett, hogy az utolsó két évadról inkább csak elolvastam a szinopszist.


Most meg olyan fura érzésem van, hogy nem "éltem át" mi lett a vége.



2022. júl. 31. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vmi fos, nem rabolom az időmet azzal hogy tovább nézem. Nem vagyok önmagam ellensége. Az lenne a kellemetlen ha csak azért is végignézném.
2022. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Hiszen később bármikor meg lehet nézni.De ha tényleg érdektelen,unalmas,akkor meg minek szenvedni vele?
2022. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én túlnyomó részt végigszenvedek minden filmet és sorozatot, akkor is, ha mem tetszik. Szeretem tudni mi a vége és úgy teljes az élmény is. Ha félbehagyom zavar.
2022. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem hagytam abba sorozatot, bár voltam már úgy hogy azt mondtam nézze tovább a rák, én biztos nem :D Az érzés egyébként amit írtál megvan, azért mégha bűnrossz is egy sorozat végigkínlódom, hogy azért mégse vesszen kárba az áldozatom :D
2022. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

4


Oké...Belenéztem,belekezdtem a Barátok köztbe.És minden gond nélkül abbahagytam.

Te tényleg képes lennél végignézni kb.10000 részt egy olyan sorozatból ami nem érdekel?

2022. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, igen, képes lennék, már a “csakazértis” miatt. Egyébként kb 15 évvel ezelőtt én is néztem a Barátok Köztöt, és véleményem szerint régen egy teljesen nézhető sorozat volt (kb olyan 2010-11-ig számomra)
2022. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5, azért ez elég hülye példa volt. A legtöbb sorozat (nem ilyen tv-s szarok) nem több ezer részes, hanem pár tíz résztől kb 200-300-ig, de a 200 is már ritka, inkább sitcomoknál meg más epizodikus sorozatnál jellemző.
2022. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát párat én is abbahagytam mert unalmasak voltak nekem. Azokat nem bántam meg, mert nem is igazán tetszettek, csak azért kezdtem el nézni mert sokan ajánlották.

Csak a Lost-ot bántam meg, még 1 vagy 2 utolsó évad maradt hátra, és az már több mint 10 éve volt. Azóta se vettem rá magam, hogy megnézzem. :(

2022. szept. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!