Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek a Shrek filmek csak...

Ezek a Shrek filmek csak számomra olyanok, mint egy kellemetlen fing a liftben? Nem gyűlölöm tiszta szívből, de inkább kihagynám ha van rá mód.

Figyelt kérdés
shrek, fing

2017. dec. 8. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Én ki is hagytam. Érdekes, hogy téged belekényszerítenek.
2017. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vagy kivételes ember és vannak még olyanok, mint te.

De ez a kérdés azon kívül, hogy sérteget és visszaigazolást kér, mit akar?

2017. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted a kellemetlen pukit a liftben?:) Amúgy én imádom a Shrek-filmeket, szerintem baromi jók; ügyesek az alkotók!
2017. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*előbbi kérdésem költői volt és poén az előző kommentbenXD
2017. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Amikor kijöttek, megnéztem őket, tetszettek, szórakoztattak, de semmi hajlandóságot nem érzek arra, hogy újra megnézzem őket. Amikor adják a tévében (igen, én még nézek tévét), akkor sem nem állok le magamtól megnézni, valahogy nem megy.
2017. dec. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem se tetszett.Talán a második részt végig is néztem, de nem tudnám felidézni a tartalmát.
2017. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Korombeli 25 múlt szarkasztikus emberek is ilyen mémeket gyártanak pl, valahogy irritál. Egyszerűen már érdekelt, hogy nekem van agybajom, hogy egyszerűen minden korosztály imádja én meg nem...
2017. dec. 9. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez személyiségtípustól, meg ízléstől függ, asszem, esetleg lehet, hogy az épp aktuális hangulatodtól is, amikor megnézel egy ilyet; lehet, hogy épp olyankor talált meg, amikor éppen azt érezted, hogy "Minden sz.r!"
2017. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én 20 vagyok. Körülöttem mindenki a Frozenért van oda, meg a Grú filmekért. Én a Frozent megnéztem, többször kösz nem akarom. A Grú filmeket pedig képtelen vagyok megnézni... Az első rész felét láttam, nekem már az sok volt. :( Mellette még ott ez az emoji őrület is... Valahogy azok sem jönnek be nekem, de körülöttem mindenki imádja.
2017. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

végülis az akromegáliás megbetegedésből csináltak egy rajzfilmet.

ezek a betegek ha nem műtik meg őket,igen csúnyán eltorzulnak,éppen úgy ahogy shrek.

2017. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!