Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lett volna jobb befejezés...

Nem lett volna jobb befejezés a Star Warsnak ha Rey átáll a Sötét oldalra és ő lesz a galaxis császárnője?

Figyelt kérdés

Empress Rey

Végre egy erős nő uralná a galaxist.



2022. aug. 4. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a neme számít. Hanem hogy a sötét erő uralja-e vagy sem. Tökmind1 nő-e vagy férfi, ha nem a jó oldalon áll.
2022. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annál a befejezésnél, ami végül lett, bármi jobb lett volna.


De a legjobb az lett volna, ha Rey meghal a Palpatine elleni küzdelemben, és Ben Solo marad az utolsó jedi. Nagyon mostohán bántak az utolsó részben Kylo/Ben-nel.

2022. aug. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annál a befejezésnél valóban bármi jobb lett volna. #2-vel értek egyet, de a te befejezésed se rossz. Mindössze annyi, hogy Rey szerintem túl jó ahhoz, hogy átálljon, bár nekem annyira nem tetszett az új trilógia, hogy csak egyszer néztem meg, mert mégiscsak SW, úgyhogy lehet, hogy rosszul emlékszem.
2022. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lego Star Wars-ban lehet lenni sith Rey-jel: [link]

Szerintem is menő lett volna.

2022. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!