Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki milyen sorozatot szokott...

Ki milyen sorozatot szokott nézni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Most rákaptam a koreai sorozatokra. Vannak nagyon jók. MOndom ezt úgy, hogy sosem voltam koreai fan ( most sem vagyok) és nem szeretem a koreai zenéket sem.
2022. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most a WestWorld új évadát nézem.

Egyébként múltkor elkezdtem nézni egy tök jónak tűnő keleti filmet, aztán egyszerűen abba kellett hagyni, mert tök egyformák voltak a színészek meg a nevük is, az egyik XyngYong, a másik XayngGong..😅

2022. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fringe az egyik kedvenc.
2022. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdtem el a Resident Alient. Szerintem szenzációs! Izgalmas, de mégis a földön fetrengve lehet röhögni, némelyik részben kétpercenként.
2022. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Izaura tv-n meg RTL-en telenovellákat, lehet török, mexikói...

Telefonon inkább régi kedvenc meséimet kezdtem nemrég újra, Winx Club, South Park, néha Disneys vagy Nickes sorozatok, de azt mostanában nem.

Animéből a Classicaloidot néztem, meg szeptemberben kezdtem el a Lucifert de nem fejeztem be... A Squid Gamet is néztem mert nagyon felkapott volt, az tetszett.


18l

2022. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Shameless-t és a Mayans MC-t nézem jelenleg.
2022. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2022. aug. 7. 11:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Most a Rezidenst, Harry Bosch-t és én is a Westworld-öt nézem, Utána jön a Farkas gyermekei új évada.
2022. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Tényleg jók a kóreai sorozatok. Én a mindannyian halottak vagyunkat néztem végig, nagyon jó. De a Fekete Nyár sem rossz
2022. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak Star Wars-osokat, Obi-Wan Kenobi, Klónok háborúja, Mandalori meg ilyesmi. Más sorozat nem tud érdekelni, pont elég volt időt pazarolni a Witcher első évadára, borzalmas volt.
2022. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!