Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Orphan: First kill. Néhány...

Orphan: First kill. Néhány kérdés a filmmel kapcsolatban? (spoileres)

Figyelt kérdés

1. A nyomozó sejtette, hogy az igazi Esthert a saját családja ölte meg? Mert gondolom nem azt gyanította, hogy az ál-Esther egy őrült gyilkos. Illetve utoljára azt mondja, hogy az anya tudja, hogy ő nem az igazi Esther (mivel az anyának tudnia kell, hogy az igazi Esther halott).

2. Az anya miért hagyja bébiszittelni a fiát? A filmben ezen a ponton még nem tudják, hogy az ál-Esther egy felnőtt nő és azt hiszik egy kislány. Amikor legutóbb a fia kettesben maradt a húgával, akkor kinyírta. Na most biztos okos ötlet kettesben hagyni vele? Még ha az anya le se tojja mi lesz a lánnyal, akkor is könnyen lebukhatnak egy potenciális újabb gyilkossággal, illetve a kétszer egymás utáni eltűnést se nagyon vennék be.

3. Miért gondolják, hogy jó ötlet megölni az ál-Esthert? Amint egy halottkém megvizsgálja a testét, azonnal rá fog jönni, hogy az egy felnőtt nő. Azaz az igazi Esther még mindig el van tűnve és ezen a ponton a nyomozó is, aki az eltűnése ügyén volt rajta. Van két eltűnt és egy hulla, akiről korábban azt állították, hogy az eltűnt lányuk. Lehet nem azonnal buknának le, de ez így már rengeteg gyanús dolog együtt.



2022. aug. 19. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Szia, én nem láttam a filmet sajnos szòval nem is nagyon olvastam el mit irtál. Az lenne a kérdésem hogy hol tudtad megnézni?
2022. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem írhatom le, mert törlik.
2022. aug. 25. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom,mennyire lesz hasznos a válaszom,de hátha.


1. A nyomozó átfutatta egy adabázison a csaj ujjlenyomatait,és

nem talált eggyezéstsenkivel sem. Ez azért lehet érdekes,mert hiába tudta az anya (meg a fiú),hogy az igazi Esther halott,ennek ellenére be lett jelentve az eltűnése,és ilyenkor gondolom ujjlenyomatot is zerezhetnek tőle (a tárgyairól),és eggyeznie kellett volna vele.


Arra nem emlékszem,hogy a nyomozó tudta-e,hogy igazi Esther halott (Szerintem nem,mert akkor jelentenie kellett volna,és az adatbázisban sem szerepelt volna a kislány,ahonnan Leena kiszemelte.).

Persze,be kellett jelenteni az eltűnést,hogy az apuka ne fogjon gyanút.


2. Erre nem is gondoltam,pedig tegnap láttam a filmet. Lehet,az eltelt 4 év óta azért javult a fiú,járatták terápiára,stb... ,és emiatt talán bízott benne,hogy ez nem történik meg ismét. De ez csak saját elmélet.


3. Ezt én sem értettem,egyből az ugrott be,hogy mi lesz akkor az apukával,hiszen miatta vállalták be az egészet,hogy a férfi boldog maradjon,és az anyuka visszakapja a férjét. Viszont szerintem ugyan úgy el tudták volna rendezni,mint az igazi kislány halálát.

Gondolj bele,a csajszi egy észtországi elmegyógyintézetből szökött meg,nem tudom hány országon keresztül ment,szóval lehet,már nyomát vesztették,vagy csak Észtországon belül körözték.

(Ha jól tudom,Moszkvába kellett mennie az anyukának,hogy találkozzon vele.)


Amúgy a nyomozó már halott volt,mikor eldöntötték,hogy végeznek vele.


De igazad van,ez pad helyzet lett volna. Vagy max bejelentik,hogy ismét(!) eltűnt. (A valóságban is van ilyen,hogy nem csak egyszer tűnnek el.)

2022. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*patt helyzet
2022. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
58%
Az eredeti árva film végén mondják hogy csak egy arányos törpenővésű felnőtt nő Eszter aki kiadja magát kislánynak. Az új verziót még nem láttam.
2022. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!