Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is így érzi a Trónok...

Más is így érzi a Trónok harca 8. évaddal kapcsolatban? (Spoileres kérdés)

Figyelt kérdés

A hetedik is határozottan romlott már minőségben, az egész borzasztó kiszámítható lett, pedig pont azért volt zseniális, mert Valar morghulis bitch.

De ez az utolsó évad...

Ez a kaki...

Komolyan, az epikus nagy csatát bezsúfolták egy részbe?

A vége pedig egyszerűen lényegtelen. Ok, egy egészen picit meglepett Arya, de várható volt, hogy egy Stark öli meg az Éjkirályt, mert a legnagyobb tetteket mindig valamelyik menci házból származó személy teszi meg.

Megkaphatta volna Teon is a dicsőséget, vagy mondjuk a véreb...

De ugyaaaan.

Pff.


2019. ápr. 29. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én azt gondoltam, Gendry fogja megölni, vagy esetleg Berric. A hetedik évad és ez is nagyon fan sevice, azaz a rajongókat próbálják kiszolgálni. Tök érdekes rajongói teóriákat olvastam, még a legbárgyúbbhoz se ért fel ez a megoldás.

És akkor most a hátralévő részekben Cersei-vel kell elbánni? Vagy mi lesz?

2019. ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Azzal, hogy végül Arya ölte meg az ÉjkirálT, gyakrolatilag értelmet adtak a bravosban eltöltött idejének. Más haszna nem nagyon volt. Annak kifejezetten örülök, hogy nem Joné a dicsőség. Az már tényleg túl sok lett volna.

Azt hittem az utolsó pillanatig, hogy a következő részben folytatódik a harc, kifejezetten csak az Éjkirállyal, de amikor Jon még mindig csak a sárkánnyal totjázott, már tudtam hogy Arya lesz a kulcs. (Melisandre is megmondta, hogy kék szemeket fog lezárni)

Annak is örülök, hogy olvasni nem kellett sokat.

Az eleje a résznek szerintem nagyon ott volt. A feszültséget abszolút tudta fokozni. Azt a feszültséget, amit az első két rész épített fel. Ilyen szempontból szerintem az első három résszel nem volt semmi gond.

Az északi sereg, Daenerys serege ezzel kifulladt. Még nem világos, hogy a két sárkányból mennyi maradt. Mekkora sérüléseket szenvedtek. De egyenlőre nagyon nem úgy néz ki, hogy Cersei ellen lenne bármi esély. Mert hiába jelentéktelen ahhoz képest amire számított, még van serege és ott van Euron.

Bőven van még mit lezárni. És a sztori lényege éppen a Vastrón. Az, hogy volt egy Éjkirály is a képben csak egy mellékes dolog. Tekintve, hogy a történet alakulásában nem sok szerepe volt eddig. És ennyi csata bőven elég volt nekem. Ha a következő részben is a haláltusa/hősies győzelem lenne a fő téma, az már megint sok lenne.


Kíváncsi vagyok mi lesz a vége.

Én nem vagyok elégedetlen, nekem továbbra is az egyik nagy kedvencem. Annak ellebére, hogy be kell lássam mostanság nem hozza ki belőlem ugyanazokat az érzéseket, mint a korábbi fordulatok.

Remélem azért kapunk választ a kérdésre, hogy ki is volt pontosan az Éjkirály. És tényleg egyre gyanúsabb, hogy egy Targaryen. Tekintve, hogy a tűz neki sem ártott épp, mint Danynek.

2019. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
tény hogy nincs miből kiindulniuk a készítőknek,na de ennyire elcseszni?!Nem akarok belemenni a témába, mert roppant mód idegesít pl ahogy a fattyú Havas tétován lézeng fel-alá rohangála harc közepette,ennyire jellegtelenné tenni egy központi figurát...legalább engedték volna hogy valami nagyszerű dolgot vigyen véghez,de nem.helyette Arya-ból szuperharcost faragtak...kedvelem a csajt ,na de azért ez is hatalmas túlzás.Túl könnyű halála volt az Éjkirálynak.És akkor most mi lesz?Újra jön az intrika,árulás,téboly?Elsietett,összecsapott az egész. Theon-t végül rehabilitálták,kevésnek éreztem volna őt az Éjkirály megöléséhez.Na és ahogy a kis Mormont lánnyal elbántak!!? ki kell kapcsolnom a netet mert csak felhúzom magam rajta.
2019. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha fan service lenne, akkor:


1. Jon ölte volna meg NK-t.


2. Tyrion csinált volna valami atom hősieset.


3. Jorah és Lyanna valószínűleg nem haltak volna meg.


És még sorolhatnám. Fan service? #2 nagyon jól mondta, hogy Arya igazából az egész Bravosi szálon kívül teljesen haszontalan. Persze ő is Stark, ő is főszereplő, de a történet szempontjából 7 évadon át haszontalan volt. Menekült egy kicsit, utazgatott Sandorral, kis időre megvakult, megverték, majd hazaballagott. Stark vagy sem, ő nem az a karakter volt, akire a nézők 99%-a tippelt volna, hogy megöli NK-t. Szóval akkor hogy is fan service ez?

2019. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon rossz rész volt. Az egész sereget legyőzték azzal, hogy megölték a "főgonoszt". Ez mennyire gagyi volt? És Arya hogyan került oda a semmiből az istenerdő közepére, úgy, hogy senki nem vette észre? Ez a rész, ha eddig az eddigiek nem gyalázták meg a történetet, megtette. Megbántam, hogy erre időt pazaroltam az életemből.
2019. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

"Éjkirály is a képben csak egy mellékes dolog"


Az éjkirály nem mellékes dolog volt, hanem a fő fenyegetés Westerosra. A vastrón volt a mellékes, ami miatt mindenki figyelmen kívül hagyta a valódi fenyegetést. Az egész történet lényege az volt, hogy csak egyetlen háború számít, a nagy háború, a mások ellen. Zs kategória szart csináltak belőle, fan service és deus ex machina közbenjárásával.

2019. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

"most a hátralévő részekben Cersei-vel kell elbánni?"


Annyira nem lehet nehéz. Arya már tud teleportálni, elvette Kisujj képességét, mint Sayler a hősökből a többi hősnek. Odateleportál és leszúrja, a Lannister hadsereg pedig varázslatos módon elpárolog. Erre kár még 3 epizódot áldozni, egy tíz perces speciális kiadással megoldható.

2019. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na én most csalódtam....

Nagyon úgy tűnt, hogy az északi front felmorzsolódott, ennek ellenére látszólag mégis van sereg az előzetesben. :(

Csak tudnám hogy honnan.... :(

2019. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, hogy Brendon beáldozza magát, így Arya megkapja az arcát, és ő várja az istenerdőben az Éjkirályt. Aztán nyissz-nyossz.
2019. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!