Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett a Sárkányo...

Kinek hogy tetszett a Sárkányok háza első része?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 08:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

nekem nem hozta a trónok harca szinvonalat

egy kifejezetten szimpatikus karakter se volt, talán Daemon áll hozzá a legközelebb.

szerintem az hiányzott belőle ami a trónok harca egyik legfőbb erőssége volt, az erős dialógusok.

nagyon semmilyen szövegeket adtak a karakterek szájába sajnos.

de ettől függetlenül tetszett és nézni fogom, csak a trónok harca nagyon magasra rakta a lécet.

7,5/10

2022. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

A világ egyik, ha nem a legsikeresebb sorozatához gyártanak előzményt. Nehéz lenne azt várni, hogy hipp-hopp jobb legyen. Felesleges összehasonlítani ilyen szempontból.


Nekem nagyon tetszett. Megint hozza azt a látványt, amit a Trónok harca hozott. Baromi jól nézett ki és rendkívül módon felcsigázott. Nehéz egy rész után kötődni bárkihez is, de felvezetőnek jó volt.

2022. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon tetszett. Végre hozta azt az igazi A tűz és jég dala érzést és a jobban sikerült Trónok harca évadok színvonalát (1.-4. évadok). Nem volt részeg "tréfás" törpe "Varys no cockkal" vagy "bad pussy".

Már elfelejtettem a 8. évad után, hogy milyenek a valódi karakterek.

Az egyetlen dolog ami nem tetszett, hogy nem volt még intro.

Szerintem ezek után semmi mentség D&D számára azzal kapcsolatban, amit művelt a későbbi évadokkal, mert "nem volt alapanyag". A Tűz és Vér is csak egy összefoglalót ad a történésekről, a karaktereket és a sztorit a sorozat készítőinek kell elmélyíteni, ami eléggé korrekt módon sikerült.

A jelmezek színesek voltak, nagyon jól néztek ki. Végre nem mindenki feketét hord, mint a D&D érában. Minden úgy néz ki, ahogy ki kellene néznie. Várom a következő részt. Nekem 10/10, ha pontoznék.

2022. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

persze felesleges, de szerintem ez ilyen ösztönös dolog h ha egy sorozathoz spin-off készül, összehasonlitjuk a fő szériával.


nem volt ez rossz, és még jobban fog tetszeni ha már beránt, és tud az ember szurkolni pár karakterért.

2022. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
egyébként a végén mikor megszólalt a trónok harca intro zenéje, tiszta libabőr lettem
2022. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%
Vontatott, uncsi lmbtq+/metoo/blm friendly. Kifejezetten nem tetszett.
2022. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

5. Az amúgy a song of ice and fire a GoT végéről.

https://www.youtube.com/watch?v=HppOkD89ntQ

2022. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
valóban.
2022. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Eddig tetszik, mondjuk kíváncsi vagyok, hogy hogy fogják megoldani a 20-25 éves ugrást.
2022. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A 6. résztől szerepel a felnőtt és végleges Rhaenyra és Alicent, illetve Laena és Laenor.

A 8. résztől szerepelnek a felnőtt és végleges gyerekei a két királynőnek és DaemonxLaena lányai.

A véglegest úgy értem, hogy azt a színészt már nem cserélik le idősebbre a sorozat folyamán.

A többi színész nem változik, max sminkkel öregítenek rajta. Szóval az olyan karaktereket, mint Viserys, Daemon, Rhaenys, Corlys, Otto már az állandó színészeik alakítanak.


Szóval két nagy időbeli ugrás lesz a sorozatban, illetve kisebb ugrások az első öt részben, amikor a fiatal Alicent sorban megszüli Rhaenyra testvéreit.

2022. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!