Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van egy hosszú és nagyon...

Ha van egy hosszú és nagyon jó sorozat, ami már befejeződött, egybe darálnátok be napi 8-10 rész vagy visszafogottabban napi 1-3 rész?

Figyelt kérdés

Én nem tudom letenni, tegnap is 13 részt néztem meg(pihenős vagyok a munkából). De félek, hogy 15 évnyi sztorit 1-2 hónap alatt bedarálok, kiakad az elmém. Meg jó lenne, ha tovább tartana, de olyan rossz a várakozás, amikor nem nézhetem. Munka napokon max 2 részt tudok megnézni, vannak kisállataim, itthon is befognak a házimunkába, edzenem is kell, szóval úgy jó, mert lefoglalnak dolgok, de ha nincs semmi, akkor képes vagyok szinte egész nap a sorozat előtt ülni és még csak nem is eszek, csak amikor kutyaséta van és kizökkenek.

Szerintetek próbáljam meg pihenő napokon is csak 2-3 részt megnézni vagy nem baj, ha ilyenkor több is lecsúszik?

Vagy ez tök egyéni? És ha én nem tudom, hogy nekem mi a jó? Vagyis hát a pillanatnyi jó az az, ha folyamat nézem, de később rosszabb, szerintem. Már most félek, hogy vége lesz, pedig még csak az első évad 18.részig néztem. Tegnap előtt este kezdtem, akkor lement 5. Amúgy másodszor nézem.



2022. aug. 22. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyben darálnám. :) Legjobb.
2022. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ma csak 2-t néztem munka előtt. Nagyon rossz érzés volt, hogy lett volna még 2-re időm, minden mással megvoltam otthon, de próbáltam türtőztetni magam.

Szerintem az lesz, hogy ahogy időm engedi. De előtte mindig mindent megcsinálok otthon, és ami időm marad, az lesz.

Mert volt már, hogy előtte néztem, nem bírtam letenni és nem lett elintézve valami. Na ilyet nem csinálok most, de ahogy időm engedi, nem fogom vissza, mert minek. Rosszabb.

2022. aug. 22. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Így van. Az önkínzásnak amúgy sem vagyok a híve. :) Egyébként mit nézel?
2022. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik és alig bírom abbahagyni, akkor egyértelmű, hogy darálnám.
2022. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Odaátot nézek, másodszor.

Csak ez egyfajta önkontroll meg ugye nem szeretném, hogy olyan hamar vége legyen.

Tavaly novemberben néztem akkor is így, alig egy hónap alatt.

Mostanában kezdett feledésbe merülni, de valahogy szembejött és napokig csak arra tudtam gondolni, hogy újra kell néznem, végül nekiestem.

Ez egy olyan sorozat számomra, amit egykét évenként, később talán több lesz, meg kell ismételnem, mert nem akarom elfelejteni és nagyon kötődöm hozzá. Ha rágondolok, nagyvonalakban emlékszem a sztorira és összeszorul a gyomrom, torkom, szívem.

Annyira nagyon szeretem és nem tudom elmondani, hogy miért, persze áradozni tudnék, de megmagyarázni nem tudnám igazán.

Szerintem mindenkinek van egy ilyen sorozatja. Vagy én vagyok rosszul összerakva.

2022. aug. 22. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti mondatoddal csak egyetérteni tudok. Ha nem is mindenkinek, mert kivétel mindig van, de a legtöbb embernek van kedvenc vagy akár több kedvenc sorozata, ami iránt így érez. :) Én is 10x láttam már a kedvencemet, sosem fogom megunn hiába fújom kívülről. De emellett szeretném megjegyezni, hogy annyi csodás másik sorozat is van, amiket nagyon megkedveltem, hogy kár nagyon leragadni egynél, mert mostanra van kb 7-8 olyan sorozat, amit bármikor képes lennék újra megnézni. :)
2022. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neked mik azok?

Nekem is van még az Odaáton túl, pl a Hannibal, Szökés, Nils Holgersson( nem ér kinevetni:D)

2022. aug. 22. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt, amiért "ki kellene nevesselek", de amúgy sem tenném. :)


Lost az abszolút kedvencem, akit jelenleg tizedjére nézek.


De amiket nagyon szeretek még: Trónok harca, Stranger Things, Monk, Szökés, Breaking Bad, Easttowni rejtélyek (ez a kedvenx mini-sorozatom), Vezércsel, Watchmen, The Boys


Ezek a kedvenceim.


De vannak még olyanok, amiket nagyon szeretek, de a fentiek közelebb állnak hozzám: Hátrahagyottak, Chernobyl, Arcane, Aang legendája, Euphoria, Elit alakulat

2022. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy sorozatból 3 részt szoktam megnézni/ nap, ha már lefutott mert csak adott pillanatban jutottam el oda hogy megnézzem. Így egy picit tovább tart, és van mellette idő más sorozatot is párhuzamosan lightosan darálni:)
2022. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na erre én is gondoltam, hogy nézek közben másikat, de nem megy, beszippant az első és nem tudok másra figyelni, vagy egyáltalán nem tud érdekelni. Volt úgy, hogy egy olyan sorozat, ami egy másik mellett nem érdekelt, később nagy kedvenc lett, nem Odaátosan, de szeretem nagyon: Lucifer, Utolsó zsaru, '16-os macgyver, célszemély stb.
2022. aug. 23. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!