Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van egy hosszú és nagyon...

Ha van egy hosszú és nagyon jó sorozat, ami már befejeződött, egybe darálnátok be napi 8-10 rész vagy visszafogottabban napi 1-3 rész?

Figyelt kérdés

Én nem tudom letenni, tegnap is 13 részt néztem meg(pihenős vagyok a munkából). De félek, hogy 15 évnyi sztorit 1-2 hónap alatt bedarálok, kiakad az elmém. Meg jó lenne, ha tovább tartana, de olyan rossz a várakozás, amikor nem nézhetem. Munka napokon max 2 részt tudok megnézni, vannak kisállataim, itthon is befognak a házimunkába, edzenem is kell, szóval úgy jó, mert lefoglalnak dolgok, de ha nincs semmi, akkor képes vagyok szinte egész nap a sorozat előtt ülni és még csak nem is eszek, csak amikor kutyaséta van és kizökkenek.

Szerintetek próbáljam meg pihenő napokon is csak 2-3 részt megnézni vagy nem baj, ha ilyenkor több is lecsúszik?

Vagy ez tök egyéni? És ha én nem tudom, hogy nekem mi a jó? Vagyis hát a pillanatnyi jó az az, ha folyamat nézem, de később rosszabb, szerintem. Már most félek, hogy vége lesz, pedig még csak az első évad 18.részig néztem. Tegnap előtt este kezdtem, akkor lement 5. Amúgy másodszor nézem.



2022. aug. 22. 08:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyben, minimál alvással és egyéb tevékenységgel 😁
2022. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!