Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet egy évben csak pár...

Lehet egy évben csak pár hónapra előfizetni Netflixre vagy, HBO Maxra?

Figyelt kérdés
Egy évben 2-3 hónapot vagyunk csak otthon, kábeltévét is emiatt mondtuk le, hogy ne kelljen feleslegesen fizetni. A streaming szolgáltatók nem fognak ezért bannolni?

2022. aug. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak. Így is lehet használni, benne is van a szabályzatban, hogy "Hűségidő nélkül, bármikor lemondható!", ami annyit tesz, hogy amikor nem kell, lemondhatod, amikor meg kell, akkor előfizethetsz. Én is így használom. Most van Netflixem, de legutóbb olyan január körül volt, mert most lett fölösleges 3000 forintom.
2022. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne? Havi az előfizetés, ezen felül csak rajtad áll, hány hónapra fizetsz elő, hányra nem. Akár úgy is csinálhatod, hogy egy hónapot előfizetsz, egy hónapot kihagysz, aztán megint egy hónap előfizetés, és így tovább. Senkit nem fog izgatni.
2022. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy egy hónapig Netflix, aztán utána Disney, majd Sky... (Nem Magyarországon élek). És mivel értelemszerűen nem szoktak figyelmeztetni a szolgáltatók, hogy figyu, mindjárt vége az egy hónapnak, ezért elindítom az előfizetést, majd a következő kattintással le is mondom, úgyhogy nem csúszok ki az egy hónapból. Ha meg mégis tovább akarom folytatni (mert pont találtam olyan sorozatot, amit néznék még egy ideig), akkor újraindítom.
2022. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, havi előfizetés van és bármikor lemondhatod
2022. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!