Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca kicsit kusza...

Trónok harca kicsit kusza nekem! Daenerys ha es Rhaegar Targaryenre azt írja hogy Vyseris Targaryen testvérei de az hogy lehet? Neki a sarkanyok házában egy testvére van Daemon Targaryen a Wikipédia azt írja Vyseris kényszerítette Daeneryst Drogohoz

Figyelt kérdés
Azonban a filmben Rhaegar kényszeríti hozzá ezt nemertem akkor Vyseris kije is nekik? Aerys Targaryent írja mindegyikhez szülőnek es testvérnek írja őket de az nem lehetseges nem?

2022. aug. 29. 06:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom lesz majd olyan is, aki azt fogja gondolni Rhaenyra fiáról, Joffreyról is, hogy ő a trónok harcás Joffrey. Vagy legalábbis ezt fogja trollkodni.
2022. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
93%
Nézd újra az elejétől, akkor képben leszel.
2022. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Belefájdult a fejem abba, ahogy írsz kérdező. Mielőtt pótolnád a Trónok harcát, vegyél egy kis nyelvtan leckét. A vessző sem dísznek van, használd bátran.
2022. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nandorkah válasza:
62%
Csak vicces hogy ilyen buta vagy és nem érted az egyértelműt. Ennyi ésszel hogy lehet egy ilyen komplex sorozatot nézni? Valószínűleg semmit nem fogsz fel belőle
2022. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Annyiban igaza van a kérdezőnek, hogy tényleg nagyon sok névazonosság van a 2 sorozatban (rengeteg Aegon, 3 fajta Joffrey: Baratheon, Ser Lonmouth és Velaryon) nehéz követni, főleg a Targaryen családfát….na kiváncsi lennék kitudná azt bemagolni és fejből elmondani ki kinek a kije..durva. Stark, Lannister mennyivel egyszerűbb családok khm.. Jó értem én hogy a valóéletben is volt több Henrik, Edward angol király meg nàlunk is volt több László, Károly, István stb..de akkor is ez egy sorozat, fikció, lehetett volna a készítőknek nagyobb kreativitás a keresztnevek terén!

Egyébként nem Vyseris, hanem Viserys-nek írják hivatalosan. És abból is volt minimum még egy ha jól emlékszem. A Trónok harcában Dany testvére az III. Viserys volt. A Sárkányosban a király I. Viserys. És asszem Rhaenyra és Daemon egyik vérfertőzött (mert hát rokonok..) fiának is a Viserys nevet adják tehát ő a II.

márc. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért bonyolult a Targaryen, mert az van a legjobban és teljes egészében kidolgozva. Lényegében majdnem mindegyik családtagról tudjuk ki volt, mit csinált, mikor és hogyan halt meg. Ezen nagyon kreatívkodni nincs mit, mivel George R. R. Martin már évtizedekkel korábban megírta.

A többi családból csak töredékeket ismerünk. Azt persze, hogy könnyebb megjegyezni. Általában akkor nevesíti meg őket a szerző, ha bekapcsolódnak a Targaryenek történetébe. Pl. a Starkok ki vannak dolgozva alaposan 300 körül, mert egy Targaryen közöttük nő fel. De ahogy csökken az interakció, úgy egyre kevesebb családtagról tudunk valamit visszamenőleg.

márc. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!