Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a nyomozóval (...

Mi történik a nyomozóval ( Nicolas Cagel) a Rejtélyek szigete c film végén?

Figyelt kérdés
Már úgy értem,hogy láttam csak pontosan azt nem értettem,hogy miután leteperték mit tettek vele,hogy így legyengült,hogy be volt lilulva,ki volt szaradva,nem tudott megmozdulni? Azelőtt jó erőben volt akkor meg ott sorvadozott.

2022. szept. 5. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Most belenéztem a végébe..Hát ha jól láttam kicsit megverték..No meg gondolom te is sápítoznál ha elevenen el akarnának égetni.Aztán bizonyára sokkolta az a tény is amire fény derült,hogy már eleve azért csalták oda,hogy megpörköljék.S mindenki benne volt a tervben.
2022. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 Ja így van csak abból a pokrócból amibe viték sminán ki tudott volna uigrani azzal az erővel ami volt neki.
2022. szept. 5. 16:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Láttad nem tudott felállni. legfőbb képpen arra gondolo.
2022. szept. 5. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

3

Mármint abban a fából tákolt szoborban amit rágyújtottak?

Felhúzták oda,több méter magasra fejjel lefelé lógatva. Az sem tesz jót a közérzetnek.Meg amúgy se tűnik úgy,hogy annak a venyigeszobornak a fejében stabilan lehetne állni.Főleg nem egy már megtört,összevert embernek.

2022. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja ez is igaz de mondjuk amikor megköztözték akkor azt a4 embert talán leverhette volna,hogy elfusson.
2022. szept. 5. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:

5


Na de hova futott volna?Ez egy ilyen film.Itt nincs boldog vég.

--------------------------------------------------------------------------

Amúgy ez a film egy remake.. Ha esetleg érdekel az eredeti:

[link]

2022. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Folytatása nincsen?
2022. szept. 5. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Nem tudok róla.

2022. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!