Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvencek temetője film az...

Kedvencek temetője film az szerintek félelmetes film? Lehet hogy nem teljesen kitaláció?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég félelmetes. Bár én csak az újat láttam.
2022. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyv nekem jobban bejött, az új filmhez meg nem hozta meg a kedvem az előzetes. King rajongói csoportban vegyesek voltak a vélemények, de sok az indokolatlan másítás.
2022. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon kevés film közé tartozik ami tényleg megijesztett.

Az eredeti jobb szerintem mint az utángyártott, pedig az se rossz.

2022. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Halál utáni élet? csak náluk démon veszi át a test/tetem feletti irányitást? Miért olyan meglepő?
2022. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem fedi a valóságot mert 1 éven belül már legalább vagy hatszor lapítottam ki ugyanazt a macskát a kocsimmal itt a faluban. ;)
2022. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
68%
5-ős? Nálad sem tanul? Probálok lakott területen viszonyleg 100 alá lassítani, de mindig vagy akkor kezdenek átrohanni, vagy visszafordulni mikor a kerekeim alatt vannak...
2022. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5-6 Halloweenkor utolér titeket a lapos macska bosszúja☠️
2022. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Szegény cicák.. Miért nem lehet vigyázni? Nekik is csak egy életük van, nekik is joguk van az élethez. Lakott területen meg amúgy is lassan kell menni, mert kifut egy gyerek, aztán kampó.
2022. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne is ilyen, szerintem ahogy a könyvben sem, a valóságban sem lenne köztudott.
2023. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha,mindenki tudja a környéken hogy van az az elátkozott temető,mégsem rombolják le vagy hagyják hogy benője a természet hanem a képek szerint eléggé karbantartják.Tudják hogy nem szabad semmit odatemetni mert visszatér de megőrülve-de a képek szerint mégis megteszik mert tele van állatok sírjaival(azok is mind visszajöttek?),sőt még az új betelepülőknek is elmondják hogy van az a lehetőség-de ne tegyék-de csakazértis újra és újra megteszik hátha kivétel lesz...

Persze a hatóságok,tudósok semmit nem tudnak ezekről a furcsaságokról...

A kamionost megbüntetik mert állandóan száguldozik míg végül fékezés nélkül elütött egy gyereket?

nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!