Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus műfaj kedvelők,...

Romantikus műfaj kedvelők, figyelem! Melyik film volt az, amelyikben a szerelmi szál nagyon megérintett téged, sokáig veled maradt?

Figyelt kérdés
De ne a leghíresebb filmeket írjátok, amiről alighanem úgyis hallottam már (pl. Szerelmünk lapjai, Kedves John, stb.), hanem valami kevésbé elhíresültet, amiről simán lehet, hogy még nem hallottam. Nem kell hogy díjnyertes film legyen, az kell, még az sem feltétel, hogy romantikus film legyen. Az érdekel, hogy melyik szerelmi szár fogott meg téged személy szerint?
2022. szept. 15. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Best of me
2022. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Isti22 ***** válasza:

Berg-Ejvind és asszonya (1918)

Nagyvárosi fények (1931)

Késői találkozás (1945)

Életünk legszebb évei (1946)

Mindent Éváról (1950)

Túl a barátságon (2005)

Fel (2009)

2022. szept. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Best of me-t már tegnap elmentettem, hogy a napokban megnézem, és garantáltan Isti22 válaszában lévő filmeken is sorban végig megyek majd!
2022. szept. 16. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Húú, ez nagyon jó kérdés... nem jegyeztem meg de volt olyan, hogy csak ámultam, hogy ezt hogyan hozták össze a készítők-színészek, annyira súlyos volt, annyira átjöttek az érzelmek, a dráma...


De ezt így nem jegyzem fel. Megpróbálom megkeresni.


Bár inkább sorozatokban lehet ezeket igazán jól átadni. Kedvenceim pl a sitcomokban amikor nagyon kerülgetik egymást a szereplők, de valahogy sosem lesz semmi közöttük. Furcsa, de mégis ezekben az erőltetett vígjátékokban tudnak a legnagyobbat ütni a drámai szerelmi szálak. Imádom.

2022. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban érett szerelmi filmek:


Fantomszál

Szerelemre hangolva

Lopakodó lelkek

2022. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2022. szept. 17. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Emma


Sanditon 1. évad,2. évad eleje Sydney és Charlotte szerelme

2022. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!