Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e még olyan népszerű...

Van-e még olyan népszerű amerikai sorozat, amiben nincsenek meleg karakterek?

Figyelt kérdés

Két-három évtizede a kérdés még így hangzott volna: van-e már olyan népszerű amerikai sorozat, amiben vannak meleg karakterek?


Változik a világ, és én kíváncsi vagyok, lehet-e még ilyen sorozatot találni.



2022. szept. 21. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
Rasszista barmok!
2022. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Az mitől lenne jobb ha semelyikben sem lennének? Attól mert úgy teszünk, hogy nem léteznek még igenis fognak. A valóságot nem lehet letagadni. Átlagban minden középiskolás osztályra jut egy LMBT-ember, így az hogy feltűnik egy-egy db egy adott sorozatban, az csak a valóságot reprezentálja.
2022. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Terminal List

Reacher

His Dark Materials

After Life

Dark

Peaky Blinders

2022. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
"Az mitől lenne jobb ha semelyikben sem lennének? " De mindben vannak, ami nem lenne baj ha nem zéró szereppel, csak azért nyomnák be a legtöbbet hogy melegek is dugjanak a filmben..
2022. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Amikor már hamarabb szerepel meleg csók egy sorozatban, mint hetero, akkor szerintem az nem a valóságot reprezentálja.

Most kezdtem el a The Dopesick c. sorozatot. Erre mit látok 4-5 perc elteltével: két csajszik egymásnak esik a női mosdóban.

A sorozat igaz történet alapján készült. Utánanéztem a két karakternek. Mit ad isten, ők kitalált karakterek...


Ugyanígy A kibukott c. sorozat. Az is igaz történetet dolgoz fel. Abba egy transzneműt tettek bele, aki ugyancsak kitalált karakter. Biodíszletként volt jelen, semmi komoly funkciója nem volt.

2022. okt. 1. 18:11
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Na látod kérdező, nekem is ez a bajom vele, hogy gyakorlatilag biodíszletnek használjak őket- mondom úgy hogy szeretem a JÓ meleg sztorikat. Csak az a baj, hogy rohadt kevés jó van. És az az öt percen belül megy a nyalifali az a kategória, ami kivisz az észből, mondjuk nem csak ha meleg, de ha hetero szereplők csinálják is.


Csak mondom, ezt a trendet kifejezetten károsnak találom a melegekre nézve, mert az sugallja, egy meleg ember nem több a szexualitásánál. Most mi a toszért nem lehet normális szerepet adni nekik, érdekes munkát, izgalmas személyiséget bármit, hogy nem csak azért legyen "izgalmas" a karakter hogy saját nemével dug? Legyen pozitív, vagy negatív az a karakter, és legyne csak MELLÉKES hogy azonos nemű partnere van, és mindjárt nem zavar az se ha hemzseg a melegektől a sztori.

2022. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
az agymenőkben egyetlen meleg karakter sincs, pedig mai sorozat, meleg főszereplő színésszel
2023. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Queen's gambit
2023. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
Egy-két ilyen van.
2023. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!