Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már az új jók és...

Ki látta már az új jók és rosszak iskolája című netflix filmet? mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon tetszett, bele raktak olyan szereplőt aki emlékeim szerint nem volt benne, vagy más volt a szerepe

2022. okt. 19. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam a könyvet, így nem volt semmi előzetes tudásom vagy összehasonlítási alapom, de tetszett. Ha belegondolok a részletekbe, akkor azért bőven lehetne mibe belekötni, de direkt nem tettem, csak élvezni akartam és ahhoz képest, hogy bő 2 óra volt, nagyon jól lekötött. Nem biztos, hogy újra is nézném később, de huszonévesen nem is én vagyok a film célközönsége, szóval ez nem von le az értékéből. Akinek az előzetes tetszett, annak szerintem a film is fog.
2022. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olvastam a könyveket, dr már nagyon régen, úgy nem emlékszem túlzottan rájuk... A film tetszett nagyon, lekötött végig noha én sem vagyok már huszonévesen a célközönség...
2022. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A könyvek nekem tetszettek, azonban a film valami borzasztó volt :/ Nem csoda, hogy az imdb-n is 10/5.8 kapott.
2023. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!