Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jók és Rosszak Iskolája...

Jók és Rosszak Iskolája utolsó két kötetének borítója halál komoly, hogy eltér a többitől?

Figyelt kérdés
Meglepődve vettem észre, hogy már kijött az ötödik, és mindjárt a hatodik kötete is. Azonban nem tértem magamhoz, hogy nincs az eddig megjelent kötetekhez passzoló borító, vagy legalábbis én nem láttam. Más az elrendezése, a kettő üti egymást, és ez borzasztóan zavar, újra megvenni nem fogom az eddigi köteteket, hogy passzoljon.

2022. szept. 3. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Az utolsó 2-höz csak új fajta borító van. Az előző 4-hez van új és régi is.
2022. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Ez zavar. Mert már megvan négy kötet, és nem fogom beszerezni a utolsó kettőhöz az újat, miközben van már négy, ami mellesleg ezerszer jobban néz ki az újnál. Értelmetlen, miért így csinálták.
2022. szept. 3. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Más kiadó, a borítójogokat meg nem kapták meg, csak az újhoz. Ennyi, nem azért van ez így, hogy kicsesszenek az olvasókkal.
2022. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Jó, azért ebből ekkora drámát csinálni kicsit túlzás. Értem én, hogy jobb lenne egyformán, de hogy "HALÁL KOMOLY?", meg "nem térek magamhoz".

Nekem ez tipikusan az az eset, mikor a könyves közösség meggyőzi egymást, hogy a szivárványosan elrendezett polc, az értintetlen állapotú könyvekkel, na az a legfontosabb. Aztán meg már mindenki eltanulta a másiktól, hogy hisztit kell csapni, ha nem tökéletesen egyfomák a borítók, vagy van egy könyvön egy pici sérülés.


Akkor is ekkora dráma lenne neked, ha nem hallottad volna mástól, hogy ez ekkora baj?

(Ugyan ezt gondolom arról, mikor pl. azon ájuldoznak, hogy jajj, könyvet nem befejezni elkéééééépzelhetetlen dolog.)

2022. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!